banner461
banner195

NEÜ Sanat Kulübünden ‘1.Sanat Gecesi’

Geçtiğimiz aylarda köylerde düzenlediği birçok etkinlikle adından sıkça bahsettiren NEÜ Sanat Kulübü, bu sefer Nevşehir Halkına kapılarını açtı.

NEÜ Sanat Kulübünden ‘1.Sanat Gecesi’
13 Mayıs 2013 Pazartesi 16:05

banner143
banner134

 Nevşehir Kapadokya Kültür Merkezi’nde yapılan ‘1.Sanat Gecesi’nde sanata dair hemen hemen her şey vardı. Gece, Kulüp Akademik Danışmanı  Yrd. Doç. Dr. Bahar İŞİGÜZEL tarafından yapılan Sanat Kulübü tanıtım sunumuyla başladı. Ardından tango gösterisinin  gerçekleştirildiği etkinlik, şiir ve karma dans gösterileriyle devam etti.  Müzik ve dans gösterileri sırasında verilen aralarda katılımcılara Ebru Sanatı uygulamaları da sunuldu.

 

Etkinliklerin sonunda  ise Evren Ersan tarafından yazılan ve  NEÜ Sanat Kulübü öğrencileri tarafından sahnelenen “Deli Saçması” adlı tiyatro oyunu geceye damgasını vurdu. Sanat Kulübü oyuncularının göstermiş oldukları performans  izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

 

Bu yıl ilkini gerçekleştirdikleri ‘Sanat Gecesi’nin  çok başarılı geçtiğini dile getiren NEÜ Sanat Kulübü Başkanı Nurşen Kef, “Etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.   


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.