banner461
banner195

Nevşehir Altınyıldız koleji Ümre Yollarında

Altınyıldız Koleji idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerinden oluşan bir grup Umre yapmak üzere mukaddes beldelere gideceklerdir.

Nevşehir Altınyıldız koleji Ümre Yollarında
15 Ocak 2013 Salı 18:04

banner143
banner134

 Diyanet İşleri Başkanlığı İl Müftülüğü organizasyonu ile Özel Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İğdeci, İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı’nın da katılımı ile oluşan Umre grubu, Altınyıldız Koleji Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Vaiz Nurettin Şahin rehberliğinde, sömestre tatilinden yararlanarak Umre yapacaklardır. 27 Ocak 2013 tarihinde Umre yolculuğu başlayacaktır.

 

Umre ile birlikte Mekke’de Harem-i Şerifte ibadet edilecektir. Mekke’de bulunan Cebel-i Sevr, Cebeli Nuru, Arafat, Müzdelife ve Mina’yı da ziyaret edeceklerdir.

 

Altınyıldız Umre Heyeti, Medine’de de Sevgili Peygamberimizi hanesinde ziyaret ederek, beş gün süreyle Mescid-i Nebî’de namaz kılıp dua edeceklerdir.

 

Medine’de bulunan Uhud, Mescid-i Kıbleteyn, Mescid-i Guba ve diğer ziyaret mekanlarını da ziyaret edecek olan Altınyıldız Koleji Umre grubu 6 Şubat 2013 tarihinde yurda döneceklerdir.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.