banner461
banner195

Nevşehir Altınyıldız kolejinde Karne Heyecanı

2012-2013 Eğitim- Öğretim Yılı 1. Yarıyılı Altınyıldız Kolejinde düzenlenen çeşitli törenlerle tamamlandı.

Nevşehir Altınyıldız kolejinde Karne Heyecanı
25 Ocak 2013 Cuma 15:05

banner143
banner134

 Altınyıldız Koleji Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul ve Altınyıldız Liselerinde ayrı ayrı düzenlenen törenlerde öğrencilere karneleri, başarı belgeleri ve karne hediyesi olarak çanta verildi.

            Yapılan konuşmalarda ; 2012 – 103 öğretim yılında bilgi, sosyal, sportif ve kültürel alanlarda Nevşehir’in ve Türkiye’nin en başarılı eğitim kurumları arasında yer alan Altınyıldız Kolejinin başarılarının devamı temenni edilmiştir.

            Yarıyıl tatilinde öğrencilerin dinlenmelerinin yanı sıra, kendilerine verilen çalışma programlarına uyarak eksik konularını tamamlamaları istenmiştir.

            SBS’de Nevşehir’de sadece 2011 ve 2012 yıllarında 6 Türkiye 1.liği kazandıran tek okulu olan Altınyıldız Koleji, üniversite sınavında da Nevşehir birinciliklerini kazanarak 20 si Tıp Fakültesi olmak üzere 200’ü aşkın mezununu üniversiteli yapan tek özel okuldur.

            Altınyıldız Koleji Anasınıfı ve İlkokulu sınıfları ile Ortaokulunda yarıyıl pastaları da öğretmenler ve öğrencilerle birlikte kesilmiş, başarılı bir yarıyılı tamamlamanın mutluluğu yaşanmıştır.

            Türkiye’nin Örnek Okulu Altınyıldız Kolejinde yarıyılın tamamlanacağı hafta başlayan “Altınyıldız Kitap Şenliği 2013” etkinlikleri de bugün tamamlanmıştır.

            Öğrencilerimizin ve tüm öğrencilerin karnelerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyor, güzel bir yarıyıl tatili geçirmelerini temenni ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.