banner461
banner195

Nevşehir'de eğitim yatırımları sürüyor

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İnşaat ve Emlak Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş, inşaat çalışmaları devam eden Mehmet Gülen İlkokulu, Nevşehir Öğretmenevi ve H. Lütfi Pamukçu Ortaokulunu ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Nevşehir'de eğitim yatırımları sürüyor
13 Şubat 2019 Çarşamba 13:15

banner143
banner134

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İnşaat ve Emlak Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş, inşaat çalışmaları devam eden Mehmet Gülen İlkokulu, Nevşehir Öğretmenevi ve H. Lütfi Pamukçu Ortaokulunu ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmaların fiziki durumu hakkında yetkililerden bilgi alan Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i ziyareti sırasında okul idarecileri karşıladı.
Ayrıca Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Demir, inşaat incelemelerinden sonra H. Lütfi Pamukçu Ortaokulunda 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı ikinci dönem Merkez İlçe Zümre Başkanları Toplantısına katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Demir; “İkinci dönem eğitim yarıyılının hayırlı olmasını ve tüm öğrencilerimize başarılar getirmesini diliyor, eğitim camiamızın tüm çalışanlarına ise başarılı bir eğitim dönemi geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.