banner461
banner195

Nevşehir'de İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı Gülşehir'de Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR, sabah mesaisine Gülşehir 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyareti ile başladı.

Nevşehir'de İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı Gülşehir'de Yapıldı
11 Ocak 2018 Perşembe 11:09

banner143
banner134
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR, sabah mesaisine Gülşehir 15 Temmuz Şehitleri Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyareti ile başladı. Okul idarecilerinden okulda yürütülün eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan Sayın DEMİR, öğrenci ve öğretmenlerle de bir süre görüştü. Okul ziyaretinin ardından 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı İlçe Milli Eğitim Müdürleri İstişare Toplantısı Gülşehir ilçemizde yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Toplantıda İlimizde eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili bilgilendirme ve planlama yapıldı. İlçe Milli eğitim Müdürleri ilçelerinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Nevşehir’de eğitim kalitesini artırarak öğrencilerimizin ders başarılarını üst düzeye çıkarmak için alınacak önlemler ve yapılacak çalışmalar değerlendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR, 2018 yılının ilk İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısını Gülşehir İlçemizde gerçekleştirdiklerini belirterek eğitimde İlimizi daha ileriye taşıyabilmek için İlçe Milli Eğitim Müdürleri görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. Toplantıya katılanlara teşekkür eden Sayın DEMİR, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.