banner461

Nevşehir'de İlk Ders Zili Çaldı

2020-2021 eğitim öğretim yılının ilk gününde Nevşehir´in en büyük ailesi olarak yeni bir eğitim-öğretim yılına daha merhaba diyoruz.

banner503
Nevşehir'de İlk Ders Zili Çaldı
21 Eylül 2020 Pazartesi 16:38

banner143
banner134

2020-2021 eğitim öğretim yılının ilk gününde Nevşehir´in en büyük ailesi olarak yeni bir eğitim-öğretim yılına daha merhaba diyoruz.

Nevşehir geneli resmi ve özel okullarımızda 4. 431 1. sınıf ve 4.879 okul öncesi öğrencilerimiz 31 Ağustos'ta başlayan uzaktan eğitim faaliyetlerinin ardından bugün aşamalı ve kontrollü bir şekilde yeniden okullarına döndü.

Nevşehir Valisi İnci SEZER BECEL ve Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, öğrencilerimizin okullarında ilk ders günü heyecanlarına ortak oldular.

Nevşehir Valisi İnci SEZER BECEL ve Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, Mustafa Çalışkan İlkokulu, 75.Yıl İlkokulu, 50.Yıl Anaokulu, Vilayetler Birliği Anaokulu ve 20 Temmuz İlkokulunu ziyaret ettiler.

Nevşehir Valisi İnci SEZER BECEL ve Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, okullarımızda öğretmenlerimizle bir süre görüştükten sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret ederek onlarla bir süre sohbet etti ve derslerinde başarılar diledi.

Nevşehir Valisi İnci SEZER BECEL ve Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, sınıfların sosyal mesafeye göre düzenlenmesi, dezenfektan, maske, fiziki ve sosyal yeterlilikler konularında tüm detayları yerinde incelediler.

2020-2021 eğitim ve öğretim yılının okul yöneticileri, öğretmen, öğrenci ve velilerimiz için hayırlı olması temennisinde bulunan Nevşehir Valisi İnci SEZER BECEL, Milli Eğitim Müdürlüğünün pandemi önlemleri kapsamında aldığı tedbirler ile öğretmen ve öğrencilerimizin virüs tedbirlerine azami bir şekilde özen göstererek sorunsuz bir şekilde eğitimlerini gerçekleştireceğine inandığını söyledi.

        2020-2021 eğitim öğretim yılının ilk gününde öğrencilerimize İlimizin meşhur kuru üzüm ve çeşitli hediyeler veren Belediye Başkanı Rasim ARI ile öğrencilerimize ikramlarından dolayı Niğde Belediye Başkanı Emrah ÖZDEMİR'e teşekkür ederiz.

        Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılının öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler; tüm eğitim camiasına sağlık, mutluluk ve başarı dileriz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.