banner421
banner461
banner195

Nevşehir'de Karne Sevinci

2016-2017 eğitim öğretim yılının sona ermesi sebebiyle okullarımızda karne töreni düzenlendi. İlimizde 303 okulumuzda eğitim gören 56.266 öğrencimiz karne heyecanı yaşadı.

Nevşehir'de Karne Sevinci

banner143
Nevşehir'de Karne Sevinci
İlgili Galeriye Git
banner134
2016-2017 eğitim öğretim yılının sona ermesi sebebiyle okullarımızda karne töreni düzenlendi. İlimizde 303 okulumuzda eğitim gören 56.266 öğrencimiz karne heyecanı yaşadı. Karne törenine Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ, Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ, İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DİLDÖKEN 19 Mayıs İlkokulu´nda yapılan karne töreninde öğrenciler, okul idarecileri ve veliler katıldı.

Nevşehir Valisi Sayın İlhami AKTAŞ karne heyecanı yaşayan öğrenciler ile birebir ilgilenerek onlarla sohbet etti, karne ve hediyelerini verdi.

Daha sonra Milletvekilimiz Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat DEMİR ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DİLDÖKEN Nevşehir Damat İbrahim Paşa Ortaokulunda karne törenine katıldı. 2016-2017 yılında 8. Sınıflara yönelik uygulanan Merkezi Sistem Ortak Sınavlarda başarılı olan öğrencilerimiz tebrik edildi ve üstün başarı gösteren 22 öğrencimize karne ve hediyeleri Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DİLDÖKEN tarafından verildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DİLDÖKEN H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu’nda karne törenine katıldı. Sayın DEMİR Merkezi Sistem Ortak Sınavlarda başarılarından dolayı öğretmenlere teşekkür etti. Sınavda başarı gösteren okul öğrencilerini tebrik etti ve üstün başarı gösteren 13 öğrencimize karne ve hediyelerini verdikten sonra program sona erdi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.