banner461

Nevşehir'e Doğa Koleji geliyor

Doğa Koleji en son ve en modern kampüslerinden birisini de Nevşehir’de kuruyor.

banner503
Nevşehir'e Doğa Koleji geliyor
23 Ocak 2018 Salı 20:39

banner143
banner134
Kurulduğu 2002 yılından günümüze 110 kampüs, 82 bin öğrenci, 8 bin 760 öğretmen ve 11.500 çalışanıyla Türkiye'de eğitim sektörüne yön vermeye devam eden Doğa Koleji en son ve en modern kampüslerinden birisini de Nevşehir’de kuruyor.
 
Dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştirmeyi amaçlayan Kolejin 2018-2019 yılında eğitime başlayacağı yerleşkesinde adeta yok yok.
 
2018 yılı mayıs ayında tamamlanması hedeflenen ve yeni Öğretmenevi arkasında hızla yükselen kolej binası tamamlandığında sadece Kapadokya’nın değil Tüm Türkiye’nin en modern ve çağdaş eğitim kurumlarından birisi olacak. Ödüllü mimarlar tarafından tasarlanan Doğa Koleji binası, eğitim sisteminin en yüksek standartlarını öğrencilerine sunacak.
 
Ülke geneli kampüslerde olduğu gibi Nevşehir Kampüsünde de dünya standartlarının önünde eğitim teknolojileri kullanılacak. Kolej öğrencileri kurumun kendi oluşturduğu zengin program ve içeriklerle benzersiz bir eğitim verecek. Doğa Koleji Nevşehir eğitimine kazandıracaklarıyla daha şimdiden en çok merak edilen eğitim kurumu oldu.
 
Geçtiğimiz günlerde Özel Doğa Koleji yerleşkesinde devam eden inşaatı Yönetim Kurulu Başkanı Halis Uluer’le birlikte gezen  Ak Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi, Mustafa Açıkgöz etkileyici mimari ve donanımlara sahip olacak Kolej binası için resmi twitter hesabından “Nevşehir’de inşaatı devam eden Doğa Koleji kampüsünü inceledik. Eğitime yapılan yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır.” Açıklamasında bulundu. 


 

 


 
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kolejli - 3 yıl önce
Acaba tam nerede kurulmak ta