banner461
banner195

Nevşehir Eğitiminde 5 Yıllık Plan Hazır

Nevşehir’de bazı kesimlerce eleştirilen Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, ilimizde görev yapan daha önceki il müdürlerinin aksine önemli bir çalışmaya da imza attı.

Nevşehir Eğitiminde 5 Yıllık Plan Hazır
20 Eylül 2014 Cumartesi 18:11

banner143
banner134

 Şimşek 5 Yıllık Plan Hazırladı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de bazı kesimlerce eleştirilen Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, ilimizde görev yapan daha önceki il müdürlerinin aksine önemli bir çalışmaya da imza attı.

Son dönemlerde makam odasındaki tadilat çalışmaları ve bakanlığın yeni düzenlenmesine göre yapılan okullara müdür atamaları konusunda eleştirilere maruz kalan İl Milli Eğitim Müdürü Şimşek, hazırladığı 5 yıllık planda ilimiz genelinde eğitim çalışmalarının ileriki 5 yıllık öngörülerine de yer veriyor.

İlimizde görev yapan daha önceki il müdürlerinin böyle bir çalışmaya imza atmamasının büyük bir eksiklik olduğunu söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, hazırladığı 5 yıllık planda ilimiz genelinde milli eğitimin mevcut varlıkları, milli eğitim yatırımları, ileriki yıllarda yapılması öngörülen çalışmaların bu planda yer aldığını söylüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ha ha ha - 4 yıl önce
zaten stratejik plan var daha ne planı yapmış ki gülmekten öldüm
Avatar
karayel - 4 yıl önce
bu planı eğitim bir-sen in sitesinden yapsaydın daha da yakışırdı
Avatar
karayel - 4 yıl önce
bu ilin eğitimine katkısı olanları unutursanız nankörlük yaparsınız. nevşehiri sbs ve öys de türkiyede ilk 10 içine sokan müdürleri unutmayın. o müdürüde bu kıyımı yaptıramadılar
Avatar
karayel - 4 yıl önce
giden il müdürü bu ilin 5 yıllık stratejik planını hazırlamıştı o 5 yıl daha dolmadı müdürün haberi yok heralde. hatta okullara bile yaptırılmıştı.
Avatar
GÖKTÜRK KUTLUK KUL BİLGE - 4 yıl önce
sen ancak bu i̇lde yaptiğin kiyimla hatirlanacaksin unutma....
Avatar
Serkan Başar - 4 yıl önce
5 yıllık stratejik plan yönetmeliği 2006 yılında çıkmış olup, sadece milli eğitim teşkilatı değil, tüm kamu kurum ve kuruluşları 5 yıllık stratejik planlar hazırlamışlardır. zannediyorum müdür bey, başka bir plandan bahsediyor. haberin içeriğinde planın niteliği belli olmadığı için hemen eleştirmek doğru değil. planın ne olduğu ve neyi içerdiği ile ilgili bir açıklama mutlaka yapacaktır diye düşünüyorum