banner461
banner195

Nevşehir Emniyet Sürücü Kursu, Şehit ve Gazi çocuklarına ücretsiz ehliyet veriyor.

Sürücü kursu yetkilisi Mustafa AKÇALI, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada, “Sürücü kursu olarak, Gazi ve Şehitlerimizin birinci derece yakınlarının ücretsiz kontenjandan faydalandırılarak...

Nevşehir Emniyet Sürücü Kursu, Şehit ve Gazi çocuklarına ücretsiz ehliyet veriyor.
28 Kasım 2016 Pazartesi 16:37

banner143
banner134
Sürücü kursu yetkilisi Mustafa AKÇALI, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada, “Sürücü kursu olarak, Gazi ve Şehitlerimizin birinci derece yakınlarının ücretsiz kontenjandan faydalandırılarak, sürücü belgesi sahibi olmalarına imkan sağlamaktayız” dedi.
Ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılı sürecin herkesi üzdüğünü dile getiren AKÇALI, “Görevi esnasında olumsuzluklarla karşılaşmış, Şehit olmuş ya da herhangi bir kaza geçirmiş Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet mensubu görevlilerimizden Şehit olan yakınlarının acısına bir nebze de olsa destek olmak adına Şehit ve Gazi çocuklarına  ücretsiz ehliyet verme düşüncesi içerisine girdik. Gazi ve Şehitlerimiz için ne yapsak onların hakkını ödememiz mümkün değildir. Bu konuda herkesin üzerine düşen görevi gücünün yettiğince yerine getirmesi gerektiğini düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.