banner461
banner195

Nevşehir Göç İdaresi İl Müdürlüğüne Ömer Taşçı Atandı

Avanos ilçe milli eğitim müdürü iken Göç idaresi İl Müdürlüğü görevine atanan Ömer Taşçı, görevinden ayrılmadan önce bir veda mesajı yayınladı.

Nevşehir Göç İdaresi İl Müdürlüğüne Ömer Taşçı Atandı
23 Mart 2016 Çarşamba 13:26

banner143
banner134
Avanos ilçe milli eğitim müdürü iken Göç idaresi İl Müdürlüğü görevine atanan Ömer Taşçı, görevinden ayrılmadan önce bir veda mesajı yayınladı.
Taşçı mesajında; “Değerli Meslektaşlarım, Saygıdeğer Velilerimiz, Sevgili Öğrenciler. Göreve başladığımız 09.06.2014 tarihinden itibaren Avanos İlçesi’nde sizlerle tanışma fırsatı bulduk. Birlikte olduğumuz süre içerisinde hedefimiz gök kubbenin altında hoş bir seda bırakma peşinde olduk.  Bu süre içerisinde yeni kurum binamıza taşındık. Değerli öğretmenlerimizle Branş Çalıştay’ı düzenledik. Dertlerinizi, sorunlarınızı dinledik; çözümlerini birlikte istişare ederek birlikte çözüme kavuşturduk. Ortaöğretime Geçiş Sınavlarında, YGS - LYS Sınavlarında başarıyı arttırmanın, Projelerimizle Türkiye birinciliği, sportif faaliyetlerde çeşitli il birincilikleri, Tübitak 4006, Tübitak 2204, Bu benim Eserim, Erasmus+ gibi projelerde okul/kurumlarımızın katılımını yüksek tutmanın gayreti içindeydik. Çalışmalarımızı gerçekleştirirken hep birlikte fedakâr ve özverili bir şekilde tüm eğitim çalışanlarının, kamu kurum ve kuruluşlarının, sivil toplum kuruluşlarının, basın kuruluşlarının desteklerini esirgemeden  hep birlikte biz bilinciyle hareket ettik. Köklerini Eski Tunç ve Hititlerden alan Nevşehir’imizin  gözde mekanı olan  Avanos ilçemizin  eğitimde başkenti olma konusunda üstlenmiş olduğu vizyon ve misyonuna, Avanos Milli Eğitim Müdürlüğüne layık olabilmek için, bütün mesai arkadaşlarımla birlikte, üstün vazife şuuru ve anlayışı içerisinde, büyük bir azim ve gayretle çalışarak ve devraldığımız bu görevi ileriye taşıma gayreti içinde olduk. Şimdi bu görevde Veda vakti geldi. Yeni Bir Göreve atanmamdan dolayı, (İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi İl Müdürü) Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevim sona ermektedir.  Bu süreçte maddi-manevi desteklerini bizden esirgemeyen Sn. Kaymakamımız  Mustafa Eldivan’a, Belediye başkanımıza, Okul ve Kurum Müdürlerimize, yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma, saygıdeğer velilerimize ve sevgili öğrencilerimize, Müdürlüğüm süresince temasta bulunduğum tüm Kurum Müdürleri, personelleri, STK temsilcileri, İlçe Kurum personellerimize, basın kuruluşlarına teşekkürü bir borç bilir, minnet ve şükranlarımı sunarım” dedi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
erkut GÖKÇEK - 2 yıl önce
ilce milli egitim müdürümüz.sayın ömer TAŞCI yaptıgı çalışmalarda ve faliyetlerle ilcemizin ismini ankarada turkiye birinciligi gibi iyi bir sonuc elde edildi.kendisinden ALLAH razı olsun.yeni gorevinin hayırlı olması dilek ve dualarımla.
Avatar
A boyacı - 2 yıl önce
Sayın müdürüm yeni görevin hayırlı olsun ALLAH hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin
Avatar
Uğur CATKILI - 2 yıl önce
Saygideger arkadasim kiymetli dostum yeni gorevini hakkiyle yerine geçireceğini cani gönulden inaniyorum Allah yar ve yardımcın olsun.