banner461

Nevşehir Heyetinden Milli Eğitim Bakanı Selçuk'a Ziyaret

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar ve beraberindeki heyet, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ziyaret ettiler.

Nevşehir Heyetinden Milli Eğitim Bakanı Selçuk'a Ziyaret
02 Ağustos 2019 Cuma 17:25

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar ve beraberindeki heyet, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ziyaret ederek Nevşehir’deki eğitim çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardılar.

Nevşehir’i yarınlara taşıyacak önemli projeler için Ankara’da temaslarını sürdüren Nevşehir heyeti, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a Nevşehir’deki eğitim çalışmalarına ilişkin brifing vererek, eğitim kurumlarımızla alakala projeler hakkında istişarede bulunuldu.

Ziyarette Nevşehir’deki eğitim yatırımları masaya yatırılırken Bakan Selçuk’tan destek istendi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Milli Eğitim Bakanımız Sn. Prof. Dr. Ziya Selçuk’u makamında ziyaret ederek, marka şehir Nevşehir’imizin eğitimde de marka değerini daha da yükseltmek için projelerimizi ele aldık" dedi. ‬

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ise Nevşehir heyetine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti.

Nevşehir heyetinin Milli Eğitim Bakanlığı ziyaretlerine; Kozaklı Belediye Başkanı Akif Kabukcuoğlu'da eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.