banner461
banner195

Nevşehir İbn - i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Proje Ekibi İspanya'dan Döndü

Nevşehir İbn - i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerinden oluşan Proje Ekibi İspanya'dan Döndü.

Nevşehir İbn - i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Proje Ekibi İspanya'dan Döndü
11 Kasım 2015 Çarşamba 23:06

banner143
Proje İçin Gittikleri İspanya'dan Döndüler
İlgili Galeriye Git
banner134
Avrupada KOAH ve Tüberküloz Mücadelesi İle Hasta Takip Sistemlerinin İncelenmesi Ve Hastanelerde Beceri Eğitimi İsimli Proje kapsamında İspanya'ya giden Nevşehir İbn - i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri yurda döndüler.

T.C.Avrupa Birliği Bakanlığı AB Eğitim Ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Erasmus + Programı Türkiye Ulusal Ajansı Leonardo Da Vinci Programı (Mesleki Eğitim) Alanında Nevşehir İbn-İ Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinin Hazırlamış Olduğu 2014-1-TR01-K102-004939 Numaralı Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığında Korunma, Teşhis Ve Tedavi Yaklaşımları İle Hastanelerde Beceri Eğitimi Projesi Kapsamında 29 Mart-18 Nisan 2015 Tarihleri Arasında İspanya’ya Giden Öğrencilerimiz ve Öğretmenlerimiz 21 Gün Boyunca Malaga ve Marbella’da bulunan Hastanelerde Staj Yaparak, KOAH İle İlgili Eğitim ve Seminerle Katılmışlardır.

Staj Bitiminde Katılım Sertifikası ve Europass Sertifikası Almaya Hak Kazanmışlardır. Ayrıca İspanya’nın Tarihi ve Doğal Güzelliklerini Yakından Görme İmkanına Sahip Olmuşlardır.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.