banner461

Nevşehir İl Halk Kütüphanesi 1 Haziran'da Açılıyor

Nevşehir İl Halk Kütüphanesi Korona virüs sonrasında normalleşme sürecinde kapılarını kitap severlere açmak için tüm hazırlıklarını tamamladı.

banner503
Nevşehir İl Halk Kütüphanesi 1 Haziran'da Açılıyor
01 Haziran 2020 Pazartesi 00:22

banner143
banner134

COVİD-19 önlemleri sebebiyle uzun bir süredir sizlere kapalı olan Nevşehir İl Halk Kütüphanesi, 1 Haziran 2020 Pazartesi gününden itibaren sizlerle buluşmayı heyecan ve sabırsızlıkla bekliyor. 1 Haziran 2020 Pazartesi günü kütüphanenin kullanımı ve şartları hakkında bilgi vereceğiz. Sizleri kütüphanede görmekten mutluluk duyarız. Sağlıklı günler dileriz.

Kütüphane içerisinde sosyal mesafe kuralı çerçevesinde tüm salonlarda düzenlemeye gidildi. Masalar arasında 1.5’ar metre mesafeler ayarlandı. Her masada 1 okuyucu oturabilecek şekilde sınırlandırmalar yapıldı.

Girişlerde maske kontrolü yapılacak. Ayrıca içeride fazla kişi olmaması için de kapıda güvenlik görevlileri tarafından sayı kontrolü ve ateş ölçer cihazlar ile ölçüm yapılacak. Tüm hazırlıklarını tamamlayan Nevşehir İl Halk Kütüphanesi 1 Haziran’dan itibaren kitap severlere açılmayı beklemeye başladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.