banner461
banner195

Nevşehir Lara Kolejinden Muhteşem Karne Hediyesi

Lara Koleji öğrencileri 2012-2013 eğitim öğretim yılının ilk yarısını muhteşem bir törenle bitirdiler.

Nevşehir Lara Kolejinden Muhteşem Karne Hediyesi
25 Ocak 2013 Cuma 17:26

banner143
banner134

 Lara Koleji tarafından organize edilen programda Hacivat Karagöz gösterileri, sihirbazlık şovları, kukla tiyatrosu ve çizgi film karakterlerinin kuklaları öğrencilere karne heyecanı öncesinde eğlenceli saatler yaşattı. Karne dağıtım töreni öncesinde yapılan sürpriz gösteriler öğrenciler tarafından ilgiyle izlendi. Bu güzel sürprizden dolayı oldukça mutlu olan Lara Koleji öğrencileri gösterilerin ardından karnelerini almaya sınıflara gittiler. Sınıflarda öğretmenleri tarafından hazırlanan hediyeleri görünce daha da mutlu oldular. Tüm öğrencilere üzerinde kendilerinin ve sınıf arkadaşlarının fotoğrafları bulunan bardaklar hediye edildi.  Ayrıca öğretmenler tarafından hazırlanan yarıyıl tatili değerlendirme paketleri öğrencileri mutlu etti.

Öğrenci velilerinden Erkut Bayram “ Çocuklarımı  Lara Koleji’nde okutmakla  geleceğe yatırım yaptığımı düşünüyorum. Bu noktada da okulumuza ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Bu dönemde gerçekleştirilen faaliyetleri gördükçe  gelecek adına daha da ümitleniyorum. Okul yönetimine ve öğretmenlerimize çocuklarımıza karne gününde böyle güzel bir etkinlik hediye ettikleri için teşekkür ediyorum “ dedi.

Karne töreninde konuşan okul müdürü Ulaş İnönü  bu dönem başarılı işlere imza attıklarını  belirterek “ Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tatili hak ettiler. Ancak tatilde yan gelip yatmamak gerekir. Tatilde kitaptan defterden uzak bir hayat düşünmeyelim. Sıradanlığın dışına çıkın ama  okumayı asla ihmal etmeyelim. Çünkü biz okulda da kitap okumaya çok önem veriyoruz. Tatilde de buna önem vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Öğrencilerimizden tatilde de her gün mutlaka en az 40 dakika  kitap okumalarını tavsiye ediyoruz." dedi. Okul müdürü İnönü okulun daha bitmediğini yarıyıl tatilinde de öğrencilerimizle birlikte kış okulu programlarının devam edeceğini söyledi.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Fatma huca - 5 yıl önce
demekki öğrenciye deger veriyorlar
Avatar
Fatma huca - 5 yıl önce
demekki öğrenciye deger veriyorlar