banner461

Nevşehir Lisesi’nden, Gazetemize Ziyaret

Nevşehir'in köklü eğitim kurumlarından Nevşehir Lisesi'nin Okul Müdürü Muhammet Orçin ve Müdür Yardımcısı Birol Uzunçayır Nevşehir Gündemin adresi www.fibhaber.com İnternet gazetesini ziyaret etti.

banner503
Nevşehir Lisesi’nden, Gazetemize Ziyaret
02 Eylül 2015 Çarşamba 12:05

banner143
banner134
Nevşehir'in köklü eğitim kurumlarından Nevşehir Lisesi'nin Okul Müdürü Muhammet Orçin ve Müdür Yardımcısı Birol Uzunçayır Nevşehir Gündemin adresi www.fibhaber.com İnternet gazetesini ziyaret etti.

 Çine Anadolu Öğretmen Lisesi, Çine açısından çok değerli bir yerel tarih çalışmasına imza atarak, Çanakkale muharebelerinde şehit düşen Çinelilerin isimlerini unutmamış, bizde Çine Gündem olarak bu vefa örneğini haber yapmıştık. Gazetemizi ziyaret eden okul idarecileri, 04. 02. 2013 tarihli,” Liseliler, 280 Çineli Şehidi Unutmadı, Unutturmadı” başlıklı haberimizden memnuniyetlerini dile getirdiler. 08. 02. 2013, saat 10:30 da Çine Gündem Gazetesini ziyaret eden, Çine Anadolu Öğretmen Lisesi Okul Müdürü Eyüp Serdaroğlu ve Müdür Yardımcısı Mustafa Karaman, hayallerini süsleyen bu projenin gerçekleştirilmesinde ki desteğimizden dolayı teşekkür ettiler. Okul Müdürü Eyüp Serdaroğlu; “ Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğimiz bir projeydi. Projenin haberini, büyük emeklerle Çinelilere duyurmuş olmanız bizleri son derece mutlu etti. Yarıyıl tatili bittikten sonra, okulların açılacağı ilk gün ve ilk ders saatinde bütün öğretmenlerimiz tarafından sınıflarımızda, haberiniz slayt olarak, öğrencilerimize izlettirilecektir. Geçmişi unutmamak ve unutturmamak adına, gazetenizle birlikte bir işbirliği yapmış olduk. Ayrıca ileriki günlerde, Belediye Kültür Merkezin de gerçekleştireceğimiz etkinliğimizin başında, yapmış olduğunuz sesli ve görüntülü haberi yayınlamaktan kıvanç duyacağız “ diyerek sözlerini tamamladı.

Nevşehir Lisesi olarak hedefimiz hem eğitimde başarı, hem de ilimiz Nevşehir'in yarınlarını yönetecek söz sahibi olacak eğitimli bireyler yetiştirilmesine katkı sağlayabilmek. Biz bunun için var gücümüzle hep birlikte çalışacağız. Bu güne kadar FİB Haber'in desteklerini her zaman gördük ,bundan sonrada görmek istiyoruz” dedi.

FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı'da, Nevşehir'imizin en eski ve ilk eğitim kurumu olma özelliğini taşıyan ,bir çok değerli şahsiyetleri mezun etmiş Nevşehir Lisesinin her daim yanındayız.Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada Nevşehir Lisesinde yapılan faaliyetler ve sosyal etkinlikleri duyurulmasında halk ile paylaşılmasında  bizler yerel basın olarak aracılık yapmaya her zaman hazırız" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.