banner461
banner195

Nevşehir Lisesi’nden Müthiş Bilim Fuarı

Nevşehir Lisesinin Tübitak 4006 Bilim Fuarı bugün saat 13:33’te İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Fazıl PARLAK, okul müdürü Muhammet ORÇİN ve Nevşehir’in bir çok güzide okulunun okul müdürleri, veliler öğretmenler ve öğrenciler tarafından açıldı. Açılışta okul müdürü Muhammet ORÇİN, emeği geçen bütün öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Nevşehir Lisesi’nden Müthiş Bilim Fuarı
24 Mayıs 2016 Salı 17:49

banner143
banner134
Program açılışına katılan velilerimiz ve okul müdürlerine teşekkür etti.
Proje yürütücüsü Suat AKGÜN yaptığı açıklamada yaklaşık 6 aylık bir süreç sonunda böyle bir fuarın oluştuğunu söyledi. Ayrıca okulda Bilim Fuarına çok büyük bir ilginin olduğunu, toplamda 150 ayrı proje başvurusunun yapıldığını, bunlardan 98 tanesinin elenerek geriye 52 projenin sergilendiğini belirtti. Bu fuar, gerçekten öğrencilerin özgün çalışmalarından oluşan projelerdir.  Akgün, projede emeği geçen okul idarecileri, öğretmenler ve öğrencilere ayrı ayrı teşekkür etti.
Bilim Fuarına ziyaretçi olarak katılan okul müdürleri, öğretmenler ve veliler çok güzel bir fuar olduğunu, olağan üstü çalışmaların bulunduğunu tespit edip emeği geçenleri kutladılar.
Nevşehir Lisesi Tübitak 4006 Bilim Fuarı 25 ve 26 Mayıs 2016 günleri de okulun spor salonunda ziyarete açık olacak.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.