banner461

Nevşehir LYS tercihlerini Kardelen Koleji'nde Yapıyor

Nevşehir'in eğitimde ki 20 yıllık gururu Özel Kardelen Koleji İl Genelinde tüm öğrencilerin LYS tercihlerini ücretsiz olarak yapıyor.

banner503
 Nevşehir LYS tercihlerini Kardelen Koleji'nde Yapıyor
10 Temmuz 2014 Perşembe 18:19

banner143
banner134

 NEVŞEHİR LYS TERCİHLERİNİ KARDELEN KOLEJİ'NDE YAPIYOR

 

Nevşehir'in eğitimde ki 20 yıllık gururu Özel Kardelen Koleji İl Genelinde tüm öğrencilerin LYS tercihlerini ücretsiz olarak yapıyor.

Özel Kardelen Koleji 2014 LYS tercihlerinde de Nevşehir'in adresi oldu. Başta Özel Kardelen Koleji öğrencileri olmak üzere, devlet okulları, Nevşehir'de bulunan Özel Okulların öğrencileri LYS tercihlerini Nevşehir'in Eğitimde ki Lider Okulu Özel Kardelen Koleji'nde yapıyor.

Özel Kardelen Koleji tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda LYS tercihleri tüm Nevşehir'de LYS tercihlerini yapan öğrenciler için ücretsiz hizmet vermeye devam ediyor. Alanında tamamen uzman olan Özel Kardelen Koleji Rehber Öğretmeni Levent Örün tarafından, Özel Kardelen Koleji öğrencilerinin, devlet okulu öğrencilerinin ve Nevşehir'de bulunan diğer Özel Okulların öğrencilerinin hayatına yöne verecek üniversite tercihleri ücretsiz olarak Özel Kardelen Koleji Eğitim komplekslerinde yapılıyor.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan LYS tercihlerini yapmak için Özel Kardelen Koleji'nin tercih eden tüm Nevşehir halkına ve öğrencilerine teşekkür ederken, '' Özel Kardelen Koleji olarak Nevşehir'de bulunan tüm devlet okullarının yanı sıra diğer özel okul öğrencilerinin de üniversite tercihlerini okulumuzda yapmış olduklarından dolayı tüm öğrenci ve öğrenci velilerimize teşekkür ediyoruz''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Pot - 6 yıl önce
palavra.milli eğitim 5 yerde zaten açtı.