banner461
banner195

Nevşehir MEM’ de Rotasyon

Taşra Teşkilatı Yöneticilerinin Yer Değiştirme Suretiyle Atanmaları Hakkındaki Yönetmelik gereği il millî eğitim müdür yardımcıları, ilçe millî eğitim müdürleri ile il ve ilçe millî eğitim müdürlüğü şube müdürlüğü kadrolarında asaleten görev yapanlar bulundukları ilin durumuna ve hizmet bölgesine göre rotasyon ile yer değişikliği yapacaklar.

Nevşehir MEM’ de Rotasyon
10 Temmuz 2013 Çarşamba 14:06

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Taşra Teşkilatı Yöneticilerinin Yer Değiştirme Suretiyle Atanmaları Hakkındaki Yönetmelik gereği  il millî eğitim müdür yardımcıları, ilçe millî eğitim müdürleri ile il ve ilçe millî eğitim müdürlüğü şube müdürlüğü  kadrolarında asaleten görev yapanlar bulundukları ilin durumuna ve hizmet bölgesine göre rotasyon ile yer değişikliği yapacaklar.

Bu kapsamda Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan yöneticilerin çoğunluğu rotasyona tabii olurlarken, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünde iki şube müdüründen hariç tüm yöneticiler rotasyon kapsamında zorunlu olarak  değişiklik isteyecekler.
O isimler; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Fazil Parlak, Nail Yavuz, Ali Doğan ve Osman Balak’ın yanı sıra Milli Eğitim Şube Müdürleri Yusuf Aydoğmuş ve Salih Karatürk. 

Milli Eğitime Parlak Vekalet Edecek

NEVŞEHİR(MHA) İl Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat’ın izine ayrılmasının ardından Müdürlüğe Fazıl Parlak’ın vekalet edeceği bildirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat’ın 22 Temmuz 2013 tarihine kadar izinli olduğundan dolayı yerine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fazıl Parlak’ın müdürlüğe vekalet edeceği açıklandı.

Bu arada İl Milli Eğitim Müdürü Büyükfırat’ın ilimizde yaşadığı bir takım olumsuzluklardan dolayı tayinini istediği ve konunun bayram sonrasında açıklık kazanacağı bildiriliyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mustafa AYDIN - 5 yıl önce
hayirli olsun.
Avatar
nevşehir li - 5 yıl önce
müdür görevden alındı çok şükür. keyfi uygulamalar, hukuksuz işler peşinde olursan arkanda durmaz kimse. birilerinin işlerini yapacağım derken acınacak hale düştü..
Avatar
halil doğrularlı - 5 yıl önce
nevşehir mem deki diğer tüm personelde gitmeli. hizmetlisinden- şefine kadar. yeter artık millete verdiğiniz eziyet. mem i babanızın çiftliği gibi gördünüz hep. nevşehir adına sevimdim. hadi bakalım gittiğiniz yerlerde de aynı şekilde at oynatabilecek misiniz. ner de sizde o yürek..