banner461
banner195

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Büyükfırat Altınyıldız Kolejini ziyaret Etti

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat Altınyıldız Kolejini ziyaret ederek başarılı çalışmalarından dolayı Kolej Yönetimini, Kurucularını, öğretmenlerini, öğrencilerini ve velilerini kutlamıştır.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Büyükfırat Altınyıldız Kolejini ziyaret Etti
18 Ocak 2013 Cuma 17:06

banner143
banner134

 Nevşehir’in başarılı, tecrübeli ve çalışkan İl Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat; “Nevşehir yeni eğitim sistemini en iyi, en sorunsuz uygulayan İllerin başında gelmektedir.  Eğitim – öğretim sorunlarını, hızla, tecrübelerimizle çözüyoruz. Büyük bir uyum içerisinde çalışmalarımız devam ediyor. Kurumsal bir yapısı olan Altınyıldız Kolejimizi de örnek ve başarılı çalışmalarından dolayı kutluyorum. SBS ve Üniversite başarılarının yanı sıra sosyal, sportif ve kültürel alanlarda da başarılı sonuçlar alıyorlar. Hepsinin başarısının devamını diliyorum” demiştir. Sivasta, Altınyıldız Koleji Kız Basketbol takımının Grup 1.si olarak Türkiye Finalisti olmasından duyduğu memnuniyeti İl Milli Eğitim Müdürü Büyükfırat ayrıca belirtmiştir.

            Altınyıldız Kolejine gelişi sırasında öğrenciler ve öğretmenler tarafından büyük bir sevgi ile karşılanan Büyükfırat’a öğrenciler çiçek sunmuştur.

            Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İğdeci, İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı, Lise Müdürü Özkan Kılınç, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü, eğitim ve öğretim uygulamaları hakkında görüş alışverişinde bulunmuştur.

Altınyıldız  Eğitim Kurumları Genel Müdürü Serhat İğdeci; “İl Milli Eğitim Müdürümüz İlimizi eğitim ve öğretim alanlarında daha iyi seviyelere taşımaktadır. Gerek İl Müdürümüz gerekse görevlendirdiği Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürleri sık sık yaptıkları ziyaretlerle okul yöneticilerinin ve öğretmenlerinin motivasyonlarını artırmaktadır. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.