banner461
banner195

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, İl Geneli Resmi Okul /Kurum Müdürleri İle Toplantı Yaptı

 Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR başkanlığında, İlimizde bulunan resmi okul/kurum müdürleri ile bir toplantı yapıldı. H.Avni İncekara Fen Lisesi´nde yapılan toplantıya Merkez ilçe ve diğer ilçelerde görev yapmakta olan resmi okul ve kurumlarımızın müdürleri katıldı.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, İl Geneli Resmi Okul /Kurum Müdürleri İle Toplantı Yaptı
24 Haziran 2016 Cuma 15:56

banner143
banner134
Nevşehir İl Müdürü Murat DEMİR bu toplantı vasıtası ile il genelinde görev yapan okul / kurum müdürleri ile bir araya geldi ve tanışma fırsatı buldu. DEMİR, eğitimin bir gönül işi olduğunu, okul ve kurumlarda birlik ve beraberliğin, istişarenin, personel, öğrenci ve veliye değer vermenin, ekip ruhu oluşturmanın eğitimin seviyesinin yükselmesinde etkisinin büyük olduğunu belirtti.

Toplantının yıl  sonuna denk gelmesi sebebi ile de 2015-2016- eğitim öğretim yılının genel bir değerlendirilmesi yapıldı. İlimizin TEOG ve YGS sınavlarındaki  Türkiye ortalamasına göre durumu üzerinde duruldu. Tüm okulların işlemlerini 15 Ağustosa kadar sonlandırarak gelecek yıl yapılacak iş ve işlemlerin şimdiden planlamaya başlanması gerektiğini belirtti. DEMİR eğitim öğretimin seviyesinin yükseltilmesi için planlı programlı çalışmanın önemi üzerinde durdu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.