banner461
banner195

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in LYS Mesajı

Yoğun bir çalışma temposunun ardından geleceğinizi belirleyecek olan üniversiteye girişin ikinci aşaması olan Lisans Yerleştirme Sınavına (LYS’ye) gireceksiniz.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’in LYS Mesajı
09 Haziran 2017 Cuma 17:59

banner143
banner134
Sevgili öğrenciler;
Yoğun bir çalışma temposunun ardından geleceğinizi belirleyecek olan üniversiteye girişin ikinci aşaması olan Lisans Yerleştirme Sınavına (LYS’ye) gireceksiniz. Bu sınav geleceğimizin teminatı olan siz değerli gençlerimiz ve aileleriniz için çok önemlidir ama her şeyin başlangıcı ya da sonu değildir. Biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir. Bu nedenle sınava girerken stresten uzak ve çok rahat bir şekilde sınava girmeniz başarıyı getirecektir. Bu sınavda başarılı olmanız hiç kuşkusuz hem sizler hem de ülkemiz için çok değerli kazanç olacaktır. Bu aşamada geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacaklarına olan inancım sonsuzdur.Öğrencilerimizin yetiştirilmesinde her türlü fedakârlığı göstermiş ve emek vermiş olan tüm öğretmenlere ve ailelere teşekkür ederim. 
Bu duygu ve düşüncelerle; Milletimize, Ülkemize ve şehrimize önemli hizmetler vereceğine inandığımız siz gençlerimize gireceğiniz bu sınavda başarı ve zihin açıklığı temenni ediyor ve arzu ettiğiniz başarıyı yakalamanızı diliyorum.
 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.