banner461
banner195

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek Kardelen Koleji'ni Ziyaret Etti

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek Nevşehir Özel Kardelen Koleji'ni ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundu.

Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek Kardelen Koleji'ni Ziyaret Etti
12 Haziran 2014 Perşembe 14:05

banner143
banner134

 Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Atilla Oğuz Boyalı, Türkiye İstatistik Bölge Müdürü Üzeyir Karakuş  Özel Kardelen Koleji'ni ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek'i Özel Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe, Genel Müdür Ali Kaplan, İlkokul ve Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Sedat Ceylan karşıladı.

Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek Kardelen Koleji eğitim komplekslerini gezerek Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe'den çeşitli bilgiler aldı. Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek Kardelen Koleji anaokulu öğrencilerini de ziyaret ederek onlarla bir sürer sohbet ederken hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi. Özel Kardelen Koleji Ortaokul öğrencileri ile de bir süre sohbet eden Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek öğrencilere iyi tatiller dileğinde bulunurken, yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri gerektiğini, akrabalarını, aile büyüklerini ziyaret ederek keyifli bir tatil geçirmelerini diledi.

Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek Özel Kardelen Koleji ziyaretinde yönetim kurulu ve okul idarecileri ile de bir süre sohbet etmesinin ardından, Kardelen Koleji'nde hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.