banner461
banner195

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Yakın Doğu Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri KKTC'inde bulunan Yakın Doğu Üniversitesi'ni ziyaret etti.

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji Yakın Doğu Üniversitesi’ni Ziyaret Etti
03 Mayıs 2013 Cuma 14:29

banner143
banner134

 Özel Kardelen Koleji Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri Lefkoşa'da bulunan Yakın Doğu Üniversitesi'ni ziyaret ederek burada okul hakkında bilgiler aldı. Özel Kardelen Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Mehtap Kulaç, Rehber Öğretmeni Levent Örün, Matematik Öğretmeni Ümit Oymak ve Edebiyat Öğretmeni Funda Tatar'ın eşlik ettiği gezide öğrenciler Yakın Doğu Üniversitesi'nde bulunan Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Deniz Ulaşım Fakültesi, İletişim Fakültelerini ziyaret ederek burada ki eğitim öğretim hakkında bilgiler aldılar.

 

Özel Kardelen Koleji öğrencileri Yakın Doğu Üniversitesi bölümleri hakkında bilgiler aldıktan sonra ise okul içerisinde bulunan araba müzesini ziyaret ederek buradaki araçlar hakkında bilgiler aldılar.

 

Özel Kardelen Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Mehtap Kulaç yaptığı açıklamada öğrencilerin üniversite ziyaretlerinin her yıl devam edeceğini kaydetti. Kulaç, '' Özel Kardelen Koleji olarak Kardelen Anadolu ve Kardelen Fen Lisesi'nde öğrenimlerine devam eden öğrencilerimiz ile Lefkoşa'da bulunan Yakın Doğu Üniversitesi'ni ziyaret ettik. Burada öğrencilerimiz istemiş olduğu ve merak ettiği bölümler hakkında bilgiler aldılar. Özel Kardelen Koleji olarak Türkiye'nin çeşitli üniversitelerine önümüzde ki yıllarda da devam edeceğiz. Üniversite ziyaretimizde bizlere destek olan başta öğrenci velilerimiz olmak üzere tüm öğrencilerimize ve öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum''diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.