banner461
banner195

Nevşehir Özyayla Ortaokul Öğrencileri ve Öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR’ i Ziyaret Etti

Özyayla Ortaokulu Okul Müdürü Ali ÇELİK, Beden Eğitimi Öğretmeni Yusuf KAYA ve voleybol takımı öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR’ i ziyaret etti.

Nevşehir Özyayla Ortaokul Öğrencileri ve Öğretmenleri, İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR’ i Ziyaret Etti
14 Şubat 2017 Salı 17:54

banner143
banner134
Özyayla Ortaokulu Okul Müdürü Ali ÇELİK, Beden Eğitimi Öğretmeni Yusuf KAYA ve voleybol takımı öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR’ i ziyaret etti. Sayın DEMİR, İl genelinde düzenlenen Voleybol turnuvalarında Yıldız Erkeklerde ve Küçük Erkeklerde İl birinciliği, Yıldız Kızlarda ve Küçük Kızlarda İl ikinciliği kazanan Özyayla Ortaokulu Voleybol takımını tebrik etti. Öğrencilerle sohbet eden Sayın DEMİR, spor yapmanın öneminden ve gerekliliğinden bahsetti.

Sayın DEMİR; Bu öğrencilerimizin forma giydiği Nevşehir Analik Voleybol takımının bölge elemelerinden geçerek Yalova’ da Türkiye yarı finali oynamaya hak kazandığını ve oradan da başarılı bir sonuç alacaklarına inandığını söyledi. Emeği geçen öğretmenlere ve Okul yönetimine teşekkür etti. Öğrencilere okumaları için kitap hediye ederek başarılarının devamını diledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.