banner461

Nevşehir Üniversite Tercihi Kardelen Koleji'nde Yaptı

Nevşehir'de LYS sonuçları sonrasında sınavda tercih yapma hakkını elde eden öğrenciler geleceklerine Özel Kardelen Koleji'nde yön verdi.

banner503
 Nevşehir Üniversite Tercihi Kardelen Koleji'nde Yaptı
17 Temmuz 2014 Perşembe 10:26

banner143
banner134

 NEVŞEHİR ÜNİVERSİTE TERCİHİ KARDELEN KOLEJİ'NDE YAPTI

 

Nevşehir'de LYS sonuçları sonrasında sınavda tercih yapma hakkını elde eden öğrenciler geleceklerine Özel Kardelen Koleji'nde yön verdi.

Nevşehir Özel Kardelen Koleji her yıl olduğu gibi bu yılda Rehberlik Hizmet ile Nevşehir'de üniversite tercihi yapan öğrencilerin tek adresi oldu. Özel Kardelen Koleji Rehberlik Uzmanı Levent Örün tarafından geleceklerine yön veren üniversiteleri tercih eden öğrenciler şimdi ÖSYM'nin yerleştirme sonuçlarını beklemeye başladılar. Özel Kardelen Koleji tarafından Nevşehir halkına ücretsiz olarak hizmet veren rehberlik bürosuna Özel Kardelen Koleji öğrencilerinin yanı sıra devlet okullarından öğrenciler ve diğer özel okuldan gelen öğrenciler büyük bir ilgi gösterdi.

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan yaptığı açıklamada Kardelen Koleji olarak hizmet veren tercih bürosuna büyük ilgi gösteren Nevşehir halkına teşekkür etti. Kaplan, '' Özel Kardelen Koleji olarak 7 Temmuz tarihinde başlayan üniversite tercih dönemi 18 Temmuz tarihi itibarıyla sona erdi. Okulumuz öğrencilerinin yanı sıra devlet okulu ve diğer özel okullarda öğrenim gören öğrenciler Kardelen Koleji tercih bürosuna gelerek geleceklerine yön verecek olan üniversite tercihlerinde bulundular. Özel Kardelen Koleji Ailesi olarak okulumuzu ziyaret ederek geleceğine yön verecek olan üniversite tercihlerini yapan tüm öğrencilere, öğrenci velilerine teşekkür ediyoruz''diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mum - 6 yıl önce
bu kadar yalan haber yapan dünyada başka bir özel okul yoktur