banner461
banner195

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’tan Lara Kolejine Veda Ziyareti

Valiler Kararnamesi ile Manisa Valiliği görevine atanan Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, Lara Koleji yönetim kurulu üyeleri ve okul müdürlüğüne veda ziyaretinde bulundu.

Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’tan Lara Kolejine Veda Ziyareti
20 Mayıs 2013 Pazartesi 13:26

banner143
banner134

  İçişleri Bakanlığınca yayınlanan son Valiler kararnamesi ile Manisa Valiliği’ne atanan Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş, veda ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Özel Lara Koleji’ni de ziyaret eden Savaş ,görev süresi içerisinde Lara Koleji’nin Nevşehir’in eğitim öğretim hayatına önemli katkılar yaptığını belirtti. Lara Koleji Yönetim kurulu Başkanı Akın Atasever ise “Sayın valimiz bilgi birikimi ve tecrübesiyle Nevşehir’e büyük katkı sağlamış,her fırsatta  Nevşehir’e hizmet eden insanların yanında olmuş, bizim için çok değerli birisidir. Nevşehir adına bu ayrılıktan dolayı üzülürken, Manisa adına da seviniyoruz. Değerli bir devlet adamı olmasının yanı sıra eğitim öğretimin içerisinde bizleri desteklemesini unutmayacağız” şeklinde konuştu.

 Ziyaretin ardından Nevşehir Valisi Abdurrahman Savaş’a Lara Koleji öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Mevlana” tablosu hediye edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.