banner461
banner195

Nevşehir Vatan Şehitleri Derneğinden Kardelen Kolejine Ziyaret

Nevşehir Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü ali Kaplan'ı ziyaret eden Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, Kardelen Koleji'nin şehit ve gazi çocuklarına vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.

Nevşehir Vatan Şehitleri Derneğinden Kardelen Kolejine Ziyaret
18 Mart 2013 Pazartesi 11:37

banner143
banner134

 Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi, “Bu ülkenin bölünmez bütünlüğü için canlarını gözlerini kırpmadan verip Şehitlik mertebesine ulaşan Şehitlerimizin ve yine bu vatan uğruna gazi olmuş arkadaşlarımızın çocuklarına sağ olun sahip çıktınız. Bu çok ayrı bir duygu. Sizlere şu ana kadar şehit ve gazi çocuklarımızın eğitiminde gösterdiğiniz hassasiyet ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ziyaretlerinden dolayı Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı ve yönetimine teşekkür eden Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan, “.Özel Kardelen Koleji'nde halen öğrenim gören Gazi çocuklarımız var. Onlarda başarılı bir şekilde öğrenim hayatlarını sürdürüyorlar. Vatan Şehit ve Gazileri Derneği olarak devletimizin şehit ve gazi çocuklarına tanıdığı imkanlar var. Bu imkanlardan bu çocuklarımızın yararlanabilmesi için dernek olarak sizlerde elinizden geleni yapıyorsunuz. Bizlerde imkanlarımız doğrultusunda ülkemizin bekası için hayatlarını kaybetmiş ya da gazi olmuş bu yüce insanlarımızın çocuklarına sahip çıkmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan'a ziyarette bir de teşekkür plaketi sundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.