banner461
banner195

Nevşehir'de 64 Okul Müdürü Görevden Alındı

Nevşehir'de yer alan 117 okul yöneticisinden 64'ü 75 puan altında aldığı iddiasıyla görevden alınıyor.

Nevşehir'de 64 Okul Müdürü Görevden Alındı
24 Ağustos 2014 Pazar 00:00

banner143
banner134

 Nevşehir Türk Eğitim-sen sitesinde yapılan açıklamaya göre 4 yılını tamamlayan 117 okul yöneticisinden 64′ü görevden alındı.

Eğitimde   Ülke tarihinin en büyük kıyımı konuşulurken, kıyımın insani , ahlaki , siyasi ve sendikal boyutu da   gözler önüne serilmiş durumda.

Cumhuriyet tarihinin en büyük kıyımı ve yıkımı olarak tarihe geçecek olan ve İktidar partisi gibi düşünmeyen , ona oy vermeyen, onun tetikçiliğini yapmayan, seçimlerde kapı kapı dolaşıp oy istemeyen , iktidarın yalaka sendikasına üye olmayanlara görevlendirmelerde yaşama şansı verilmemiştir.

Şuan itibari ile aşağı coğrafya da masum insanları boğazlarından kesen , küçük çocukları vahşice katleden, insanları topyekun imha eden , kendisine biat etmeyen , kendisi gibi düşünmeyen insanları katleden anlayış dan hiçbir farkı olamayan Müdür görevlendirmelerini yapanlar , görev alanlar ve katkısı olanlar her iki dünya da hesabını vereceği gibi ETME BULMA DÜNYASI ile mutlaka tanışacaklardır.

Nevşehir İli genelinde yapılan müdür görevlendirmeleri dün saat 19.19 itibari ile yayınlanıp , tekrar Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü sitesinden çekilse de alınan çıktılar ile birlikte adam kayırmacılığının , insanları ayrıştırmanın , nasıl sendikal taraf tutulduğunun ve kollanıldığının, nasıl kin ve öç hırsının sergilendiğinin, İktidar partisi gibi düşünmeyen ve konuşmayanların nasıl yok edildiğinin en güzel belgesi niteliğindedir.

 

Daha önce yayınlanan ve görev süresi 4 yılı dolan toplam 117 yöneticinin yeniden görevlendirmesine baktığımızda ;

 

GÖREVLENDİRİLEN (Sarı renk ile işaretli olanlar) 53 kişinin   dağılımı şu şekilde

Eğitim Bir-Sen =   51 KİŞİ

Türk Eğitim-Sen =   1 KİŞİ (Hacıbektaş İlçesi)

Eğitim-iş             =     1 Kişi (Ürgüp İlçesi)

 

GÖREVLENDİRİLMEYENLER ( 64 Kişi Dağılımı )

 

Türk Eğitim-Sen         =         37 KİŞİ

Sendikasız                  =           9 KİŞİ

Eğitim Bir –Sen        =           7 KİŞİ

Aktif –Sen                =             7 KİŞİ

Eğitim-Sen               =             3 KİŞİ

Eğitim-İş                   =             1 KİŞİ


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 4 yıl önce
ülkesine ve hükümete filim fırldak çevirenler müdür olamaz
Avatar
memiş - 4 yıl önce
adam okul müüdürü olmuş hala paralel leri savunuyo adamların aklı başında dail haşhaşı çok çekiyorlar galiba
Avatar
bu paralelciler - 4 yıl önce
bu adamlar hükümet hırsız gitsin diyiyorlar himmet parasını kim yedi benmi yedim fettullahcı olsaydım köşeyi dönerdim ah kafam ahhh
Avatar
hüsameddin - 4 yıl önce
ora babandanmı galdın.mahkeme kadıya mülk deeel.direne direne oturduğun yerde başbakana c.başkanına so say.ondan sonra beni niye görevden aldınız.yaaww siz oralara nasıl geldiyseniz öyle gittiniz.
Avatar
tepekoylu - 4 yıl önce
Görevden alınan iki işime çok üzüldü. Hayirlisi
Avatar
nuh - 4 yıl önce
Görevden alınanlardan kaç tanesini taniyorsunuzda haşhaşdan himmet parasindan bahsediyorsunuz. Ben oraya sinav kazanarak geldim bir sendikanin yada parti temsilcilerinin önünde dilenerek değil. Allah kendinden başka kimsenin önünde eğilmeyi bana nasip etmesin. Mahşer günü Hak terazisi gerçeği gösterecektir.
Avatar
kara cahiller - 4 yıl önce
aşağıda yorum yapanlar resmen saçmalamışlar. ya çok cahiller yada haşhaşı çok çekmişler , konu ile alakaları yok.görevden alınanların çoğu ne fetocu ne de haşhaşçı. sadece hükümet yanlısı değiller o kadar.
Avatar
burak - 4 yıl önce
Filim firildak cevirenlerle vatanini milletini seven milliyetci muhafazakarlar birbirinden ayrilmali idi ve parelele karsi olanlarda gorevden alindi.Alinan mudurler nevsehiri Turkiye genelinde Orta ogretime geciste Turkiye ikincisi yaptilar...bilmenizi isterim