banner461
banner195

Nevşehir'de ders kitabı okullara dağıtılıyor

Nevşehir merkez ve ilçe genelinde 580 Bin Ders Kitapları Ücretsiz olarak Okullara dağıtımına başlandı.

Nevşehir'de ders kitabı okullara dağıtılıyor
09 Eylül 2015 Çarşamba 11:25

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Ücretsiz Ders Kitapları 28 Eylül'de Sıralarda Olacak!...Nevşehir'de  Okullara ücretsiz ders kitaplarının dağıtımı devam ediyor...

Nevşehir merkez ve ilçe genelinde 580 Bin Ders Kitapları Ücretsiz olarak Okullara dağıtımına başlandı. 

Nevşehir’de Öğrencilere ücretsiz dağıtılacak ders kitaplarını okulun ilk günü öğrencilerle buluşturmak için çalışmalar devam ediyor.


Nevşehir endüstri Meslek Lisesi Motor bölümü atölyesi depolarına getirilen ve Nevşehir Merkezle 8 ilçeye ait olan yaklaşık 580 bin adet kitap ilk ve ortaokul öğrencilerine dağıtılmaya başlandı.

Öğrencilere dağıtılacak ücretsiz ders kitapları okullarda hazır hale getiriliyor. Derinkuyu İlçesinde ilçe merkezi kasaba ve köylerde toplam  23 okulda ders kitapları sınıf sıralarındaki yerlerini almaya başladı.

Kitaplar, 28 Eylül 2015 Pazartesi günü başlayacak yeni eğitim-öğretim yılı öncesi öğrenciler sınıflara girmeden sıralardaki yerini almış olacak. 

Bu çerçevede İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ders kitaplarını poşetleme işini tamamlaya devam ederken, poşetlenen kitaplar bekletilmeden ilgili okullara anında dağıtılmakta.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.