banner177
banner195

Nevşehir'de İlk Atama Öğretmenlerin Görev Yerleri Belli Oldu

2016 yılı ilk atama öğretmen atamaları kapsamında Nevşehir’e atamaları yapılan öğretmenlerin görev yerleri belli oldu. İşte İlimize ataması yapılan öğretmenler, branşları ve atandıkları okullar;

Nevşehir'de İlk Atama Öğretmenlerin Görev Yerleri Belli Oldu

banner143
banner134

 2016 yılı ilk atama öğretmen atamaları kapsamında Nevşehir’e atamaları yapılan öğretmenlerin görev yerleri belli oldu.

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, 2016 yılı ilk atama öğretmen atamaları kapsamında, Nevşehir’e atamaları yapılan ve 2.aşama staj ili tercihleri sonucunda Nevşehir İl emrine yetiştirilmek üzere atanan öğretmenlerin, göreve başlamaları için atandıkları İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine 29.02.2016 Pazartesi gününden itibaren başvurmaları gerektiği belirtildi.

İşte İlimize ataması yapılan öğretmenler, branşları ve atandıkları okullar;

İşte İlimize ataması yapılan öğretmenler, branşları ve atandıkları okullar;

Adı Soyadı

Branş

Okul

1

Ayşe DURUŞ

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Acıgöl İmam Hatip Ortaokulu

2

Büşra ORHAN

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Acıgöl İmam Hatip Ortaokulu

3

Eda BAŞCI

Fen Bilimleri/Fen ve Tek.

Avanos Ahmet Ergün Ortaokulu

4

Güldane ASLAN

Fen Bilimleri/Fen ve Tek.

Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

5

Hasan Burak AYDIN

İngilizce

Avanos Bahçelievler 100.Yıl İlkokulu

6

İbrahim EĞİNCİ

İngilizce

Avanos Anadolu Lisesi

7

Selin ARIKAN

Matematik

Avanos Anadolu Lisesi

8

Pembe Gül SÖYÜK

Özel Eğitim

Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

9

Cansu ERSAN

Sınıf Öğretmenliği

Avanos Cumhuriyet İlkokulu

10

Gülşah ERTÜRK

Sınıf Öğretmenliği

Avanos Bahçelievler 100.Yıl İlkokulu

11

Demet ALTUN

Türkçe

Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

12

Fatma YILMAZ

Türkçe

Avanos Ahmet Ergün Ortaokulu

13

Gamze TEKİN

Türkçe

Avanos Ahmet Ergün Ortaokulu

14

Merve BAHARLI

Türkçe

Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

15

Şahin BARAN

Türkçe

Avanos Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

16

Seda YALÇIN

Felsefe

Derinkuyu Zeliha Ekmekci Anadolu İ.H.L.

17

Merve GUFRAN

Fen Bilimleri/Fen ve Tek.

Derinkuyu Ortaokulu

18

Neslihan DEMİRAY

İlköğretim Matematik Öğr.

Derinkuyu Fatih Ortaokulu

19

Hamza UTKU

Türkçe

Derinkuyu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

20

Gamze TUTAL

Bilişim Teknolojileri

Gülşehir Alparslan Ortaokulu

21

Firdevs BAŞARICI

Biyoloji

Gülşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi

22

H.Kübra KÜÇÜKKÖYLÜ

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Gülşehir Anadolu Lisesi

23

Sultan BAL

Fen Bilimleri/Fen ve Tek

Gülşehir Alparslan Ortaokulu

24

Esma ŞİMŞEK

Matematik

Gülşehir Anadolu Lisesi

25

Özlem YÜKSEL

Sosyal Bilgiler

Gülşehir Alparslan Ortaokulu

26

Talha YÜCE

Bilişim Teknolojileri

Hacıbektaş Mesleki ve Teknik A. Lisesi

27

Damla TEKİN

İngilizce

Hacıbektaş Anadolu Lisesi

28

Figüran AYDIN

İngilizce

Hacıbektaş Mesleki ve Teknik A. Lisesi

29

Rabia BÜYÜKUÇAR

Beden Eğitimi

Kozaklı Anadolu Lisesi

30

Esra EREN

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Kozaklı Anadolu Lisesi

31

Elife AYDIN

Fen Bilimleri/Fen ve Tek

Kozaklı Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

32

Pınar KALE

Fen Bilimleri/Fen ve Tekn

Kozaklı Atatürk Ortaokulu

33

Gülten ARIK

Sınıf Öğretmenliği

Kozaklı Atatürk İlkokulu

34

Ali ŞEN

Türkçe

Kozaklı Atatürk Ortaokulu

35

Mediha ÖZEN

Almanca

Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi

36

Ebubekir SINMAZ

Beden Eğitimi

Merkez Gazi Osman Paşa Ortaokulu

37

Sevda OLGUN

Bilişim Teknolojileri

Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve T. A.Lis.

38

Sevgi ŞENGÜN

Bilişim Teknolojileri

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

39

Umut KARADUMAN

Bilişim Teknolojileri

Nevşehir Mesleki ve Teknik A. Lisesi

40

Abdülkadir GÜNGEN

Coğrafya

Nevşehir Lisesi

41

Eda BİLİCİ

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi

42

Fatma ŞAHİNER

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Merkez 75.Yıl Ortaokulu

43

Havva TOKTAŞ

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Merkez Mehmet Gülen Ortaokulu

44

Merve EKER

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

45

Meryem ERCİYAS

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Merkez 75.Yıl Ortaokulu

46

Sevilay ASLAN

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu

47

Sinem ÖZTÜRK

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Merkez Kapadokya Mesleki ve Teknik A.L.

48

Yasemin DOKUTUR

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Merkez Yunus Emre İmam Hatip O.O.

49

Zadegül YILDIZ

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Merkez 75.Yıl Ortaokulu

50

Zeynep VARIR

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Merkez Yunus Emre İmam Hatip O.O.

51

Fatma AŞIK

El San.Tek./Nakış

Merkez Nene Hatun Mesleki ve Tek.A.L.

52

Kübra DEMİR

Fen Bilimleri/Fen ve Tek

Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu

53

Lütfi UZEL

Fen Bilimleri/Fen ve Tek

Merkez Mehmet Gülen Ortaokulu

54

Namık BAL

Fen Bilimleri/Fen ve Tekn

Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu

55

Figen ÇAĞLAr

Görsel Sanatlar

Merkez 23 Nisan Ortaokulu

56

Hakan KOÇYİĞİT

Halkla İlişkiler ve Org.

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

57

Mehmet DERİN

İ.H.L. Meslek Dersleri

Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi

58

Fatma GÜNER

İlköğretim Matematik Öğr.

Merkez 75.Yıl Ortaokulu

59

Ferhat KEŞİR

İlköğretim Matematik Öğr.

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

60

Gülşen AKTUĞ

İlköğretim Matematik Öğr.

Merkez Yunus Emre İmam Hatip O.O.

61

M.Ali ÖZDEMİR

İlköğretim Matematik Öğr.

Merkez 23 Nisan Ortaokulu

62

Merve KANTAR

İlköğretim Matematik Öğr.

Merkez Toki 125.Yıl Ortaokulu

63

Buket SOLMAZ

İngilizce

Kapadokya Mesleki ve Teknik A. Lisesi

64

Büşra PAK

İngilizce

Nevşehir Lisesi

65

İsmail PÜRSÜN

İngilizce

Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilim. Lisesi

66

Kübra CANKER

İngilizce

Nene Hatun Mesleki ve Teknik A. Lisesi

67

Yasemin KÖYBAŞI

İngilizce

Nevşehir Mesleki ve Teknik A. Lisesi

68

Emrah ALP

Mobilya ve İç Mek Tasrm.

Nevşehir Mesleki ve Teknik A. Lisesi

69

Volkan ÜNSAL

Mobilya ve İç Mek Tasrm.

Nevşehir Mesleki ve Teknik A. Lisesi

70

Fatih ERDEM

Muhasebe ve Finansman

Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve Tek. A.L.

71

İdil ILICAK

Müzik

Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu

72

Dilan BAYAZTAŞ

Okul Öncesi Öğrt

Merkez 75.Yıl İlkokulu

73

Gönül ŞİŞMAN

Okul Öncesi Öğrt

Merkez Mehmet Gülen İlkokulu

74

Makbule TOPÇU

Okul Öncesi Öğrt

Göre İlkokulu

75

Rabia SÖZDUYAR

Okul Öncesi Öğrt

Merkez 20 Temmuz İlkokulu

76

Selman ALBAYRAK

Okul Öncesi Öğrt

Merkez Damat İbrahim Paşa Ortaokulu

77

Sırma AKBAŞ

Okul Öncesi Öğrt

Merkez Toki Gökkuşağı Anaokulu

78

Ayşegül KIZMAZ

Rehberlik

Merkez 30 Ağustos İlkokulu

79

Gonca DEMİRBAŞ

Rehberlik

Merkez M. AVLANMAZ İmam Hatip O.O.

80

Hande CANBOLAT

Rehberlik

Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulu

81

Hilal Başak GÜRLEK

Rehberlik

Merkez 23 Nisan Ortaokulu

82

İmran TÜRKA

Rehberlik

Merkez Toki 125.Yıl Ortaokulu

83

Kağan YILMAZ

Rehberlik

Merkez 75.Yıl İlkokulu

84

Kübra IRMAK

Rehberlik

Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulu

85

Medine KARACA

Rehberlik

Merkez Yeniçeşme İlkokulu

86

Merve ÖZYÜREK

Rehberlik

Kapadokya Mesleki ve Teknik A. Lisesi

87

Mustafa ÖZGÜR

Rehberlik

Nevşehir Atatürk İlkokulu

88

Rüveyda ÇELİK

Rehberlik

Merkez 75.Yıl İlkokulu

89

Sultan TÜRK

Rehberlik

Merkez 100.Yıl Ülfet Başer İlkokulu

90

Sümeyye ERDOĞAN

Rehberlik

Merkez Mehmet Gülen Ortaokulu

91

Şule AKDEMİR

Rehberlik

Nevşehir Ahi Evran Mesleki ve Tek. A.L.

92

Aziz ÇETİN

Sınıf Öğretmenliği

Merkez İcik İlkokulu

93

Büşra İÇAÇAN

Sınıf Öğretmenliği

Güzelyurt Turgut Akdevelioğlu İlkokulu

94

Kübra DİLDÖKEN

Sınıf Öğretmenliği

Merkez Yeniçeşme İlkokulu

95

Kübra ERGİN

Sınıf Öğretmenliği

Merkez 100.Yıl Ülfet Başer İlkokulu

96

Mehmet BUDAK

Sınıf Öğretmenliği

Merkez 20 Temmuz İlkokulu

97

Merve HALICI

Sınıf Öğretmenliği

Merkez Mehmet Gülen İlkokulu

98

M. Emin KOVAYÇİN

Sınıf Öğretmenliği

Merkez Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu

99

Şeyda TAŞKIN

Sınıf Öğretmenliği

Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu

100

Tuğçe AYTAM

Sınıf Öğretmenliği

Merkez Yeniçeşme İlkokulu

101

Tuncay KARAKUŞ

Sınıf Öğretmenliği

Merkez İncekaralar İlkokulu

102

Can Seda AKTÜRK

Tarih

Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi

103

Fatma ÇELİK

Teknoloji ve Tasarım

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

104

Eda KÖKSAL

Türk Dili ve Edebiyatı

Merkez Nene Hatun Mesleki ve Tek. A.L.

105

Emine YILMAZ

Türk Dili ve Edebiyatı

Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi

106

Saniye ÖCAL

Türk Dili ve Edebiyatı

Merkez Nene Hatun Mesleki ve Tek. A.L.

107

Ahmet DEMİREL

Türkçe

Merkez Toki 125.Yıl Ortaokulu

108

Fadime YILAN

Türkçe

Kaymaklı Atatürk Ortaokulu

109

Hatice KÜREKSİZ

Türkçe

Merkez 75.Yıl Ortaokulu

110

Mehtap ALTUNKAŞ

Türkçe

Merkez 23 Nisan Ortaokulu

111

Nurdan E. BÜLBÜL

Türkçe

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

112

Şükriye KARACAKURT

Türkçe

Merkez H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu

113

Gözde ORAL

Yiyecek İçecek Hizmetleri

Kapadokya Mesleki ve Teknik A. Lisesi

114

Mesut AKTAŞ

Yiyecek İçecek Hizmetleri

Merkez Nene Hatun Mesleki ve Tek. A.L.

115

Şeref MAAŞOĞLU

Yiyecek İçecek Hizmetleri

Merkez Nene Hatun Mesleki ve Tek. A.L.

116

Ayşegül TOPUZ

Din Kült. ve Ahl.Bil.

Ürgüp Mustafa-Veli Halıcı İmam Hatip O.

117

Atilla ÖZCAN

Fizik

Ürgüp TESAN Anadolu Lisesi

118

Ebru AÇAR

İngilizce

Ürgüp Ayhan Ertürk İlkokulu

119

Hilal ATAY

İngilizce

Ürgüp Hacı Ahmet Toksöz Ortaokulu

120

Gülsüm ÖZER

Okul Öncesi Öğrt

Ürgüp Ayhan Ertürk İlkokulu

121

Fatma DURUER

Rehberlik

Ürgüp TESAN Anadolu Lisesi

122

Tuğba ORAK

Rehberlik

Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

123

Elif ÖZTEKİN

Sınıf Öğretmenliği

Ürgüp Ayhan Ertürk İlkokulu

124

Fatma YILMAZER

Sınıf Öğretmenliği

Ürgüp Türkan Diker İlkokulu

125

H. Gökçe CEYLAN

Sınıf Öğretmenliği

Ürgüp Türkan Diker İlkokulu

126

Rıdvan KARACA

Sınıf Öğretmenliği

Ürgüp Hanife Memiş Aksoy İlkokulu

127

Rıdvan ÖKSÜZ

Sınıf Öğretmenliği

Ürgüp Hanife Memiş Aksoy İlkokulu

128

Samet GÜLER

Sınıf Öğretmenliği

Ürgüp Mehmet Dinler İlkokulu

129

Burak METİN

Türkçe

Ürgüp Atatürk Ortaokulu

28.02.2016     


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.