banner461
banner195

Nevşehir’de İyilik Hareketi Altınyıldız’da Devam Ediyor

Altınyıldız Koleji İyilik Hareketi etkinliklere devam ediyor.

Nevşehir’de İyilik Hareketi Altınyıldız’da Devam Ediyor
11 Aralık 2012 Salı 16:19

banner143
banner134

 Altınyıldız Koleji 12.sınıf öğrencileri Nevşehir Yardım Sevenler Derneğini ziyaret ederek, yıllardır büyük bir özveriyle dernek faaliyetlerini yürüten üyelere çiçek vererek, onları kutladılar.

            Ziyarette bir konuşma yapan Altınyıldız Koleji Genel Müdürü Serhat İğdeci ;  Altınyıldız Koleji olarak Yardım Sevenler Derneğimizin üyelerinin yaptıkları başarılı çalışmaları takdirle takip ediyoruz. Karınca misali dernek faaliyetlerini gönüllülük esasına dayanarak devam ettiriyorlar. Yüzlerce Nevşehirli ihtiyaç sahibi öğrenciye burs veriyorlar. Biz de Altınyıldız Koleji olarak bu faaliyetleri desteklemek, yardımsevenlerimizin tek başlarına olmadıklarını göstermek için buradayız  dedi.

            Yardım Sevenler Derneği Başkanı Fatma Bay ; Derneğimiz 85. kuruluş yılını kutlayacak. 1993 yılından beri Nevşehir Başkanıyım, yıllardır Nevşehir’de bu faaliyetleri sürdürüyoruz. Elliyi aşkın öğrenciye aylık burs veriyoruz dedi. Altınyıldız Koleji Serhat İğdeiye, okul müdürlerine, öğretmenlere, öğrencilere, Okul– Aile Birliğine teşekkür ederiz  demiştir.

            Lise Müdürü Özkan Kılınç ;  Salı günleri Yardım Sevenler Derneğimize gelerek destek vereceğiz. Altınyıldız Koleji olarak başlattığımız İyilik Hareketi farklı etkinliklerle toplumun her kesimine ulaşmayı hedefliyoruz.

            Fatma Bay, Ayser Ün ve diğer dernek üyeleri, Altınyıldız Koleji Öğretmenlerinden Ebru Özaltın Kılınç, Burçin Gündüz ile öğrencilere  Yardım Sevenler Derneği birimlerini gezdirerek bilgiler verdiler. Öğretmen ve öğrenciler derneğin geleneksel mantısından ve tatlısından yediler.

            Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Fatma Bay, Altınyıldız Koleji gücümüze güç kattı. Desteklerinden dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz diyerek, üyelerle birlikte Altınyıldızlıları uğurlamıştır.

            Nevşehir’in bereketli topraklarında kök salan Altınyıldız çınarı, 2012 – 2013 öğretim yılında başlattığını Altınyıldız İyilik Hareketi ile birbirinden değerli çalışmalarla Nevşehir halkının takdirini kazanmaktadır.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.