banner461
banner195

Nevşehir'de Ücretsiz Üniversite Sınavları Hazırlık Kursları Başladı

Nevşehir Halk eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’nde, Üniversite Sınavlarına Hazırlık amacıyla mezun öğrenciler için düzenlenen ücretsiz YGS-LYS kursları başladı.

Nevşehir'de Ücretsiz Üniversite Sınavları Hazırlık Kursları Başladı
14 Ekim 2015 Çarşamba 12:28

banner143
banner134
MERKEZ HALK EĞİTİM MERKEZİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ tarafından açılan üniversiteye hazırlık ve destekleme kursları ücretsiz olarak verilmeye başlanmıştır. 

Kurs kayıtları devam etmektedir. Bilgi ve kayıt için merkez halk eğitim merkezi ve ASO Müdürlüğüne müracaat edilecektir.

"Milli Eğitim Bakanlığı’nın 23 Eylül 2014 tarihli ve 4145909 sayılı makam onayı ile yürürlüğe konulan ’Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi’ kapsamında; Nevşehir Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde Üniversite Sınavlarına Hazırlık amacıyla mezun öğrencilere yönelik ücretsiz YGS-LYS kursları başladı.
Yoğun bir katılımın ve coşkunun yaşandığı açılış programı ile başlayan kurslar öğretim yılı boyunca devam edecek.
FİB Haber Merkezi olarak Kurslara katılan öğrencilere, görev alan öğretmenlere ve kursların açılabilmesi için yoğun bir mesai harcayan Başta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Nevşehir Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü personeline teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz."Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.