banner461
banner195

Nevşehir'in En Büyük ve En Eğlenceli Anaokulu…

Özel Kardelen Koleji Anaokulu öğrencileri yapılan etkinliklerle gönüllerince eğlendiler.

Nevşehir'in En Büyük ve En Eğlenceli Anaokulu…
10 Şubat 2015 Salı 15:36

banner143
banner134

 Eğitim ve öğretimin ilk basamağı olan okul öncesi eğitimlerine devam eden minik kardelenlere, Özel Kardelen Koleji ve Pritt işbirliği ile balon, palyaço ve yüz boyama etkinliklerini içeren bir eğlence düzenlendi.

Gerçekleştirilen eğlence hakkında açıklama yapan Özel Kardelen Koleji İlköğretim Müdürü Özgül Saygılı: "Çocuklar okula başladıklarında çok istekli ve heyecanlı olurlar. Çünkü okul yeni arkadaşlar, yeni çevre demektir. Bizler okul öncesi eğitimde eğlenerek öğrenmenin öneminin farkındayız ve çocuklarımıza, çeşitli aktivitelerle hem eğlenip hemde öğrenme fırsatları sunuyoruz. Biliyoruz ki okul çağı çocuğun aynı zamanda oyun çağıdır. Bu nedenlerle minik kardelenlerimize okulu sevdirmek ve gönüllerince eğlenmelerini sağlamak amacıyla Pritt ile işbirliği yaparak böyle bir etkinlik tertipledik" dedi.

Çocuklar palyaço eşliğinde balon şişirdi, balonlara değişik şekiller verdi. Öğretmenlerin ve görevlilerin yardımlarıyla yüz boyama etkinliği gerçekleştirildi. Minik kardelenlerin mutluluğu görülmeye değerdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.