banner461

Nevşehirli Öğretmen Video Konferansla Ders Yaptı

Nevşehir'de Mustafa çalışkan ilkokulu 3 E sınıfı öğretmeni Ömer Elaçmaz kendi imkanları ile her gün video konferans yolu ile ders işlemeye başladı.

banner503
Nevşehirli Öğretmen Video Konferansla Ders Yaptı
29 Mart 2020 Pazar 23:16

banner143
banner134

Nevşehir'de Mustafa çalışkan ilkokulu 3 E sınıfı öğretmeni Ömer Elaçmaz kendi imkanları ile her gün video konferans yolu ile ders işlemeye başladı. 

Korona virüsü yüzünden okulların 30 Nisan'a kadar tatil edilmesi sonrası Nevşehirli öğretmen Ömer Elaçmaz, öğrencilerine ders vermeye devam etmenin bir yolunu buldu. Öğretmen Elaçmaz, video konferans aracılığıyla öğrencilerine ders verdi.

Nevşehirli fedakar öğretmenimiz Ömer Elaçmaz şahsi bütçesinden yazı tahtası temin etti. Sınıftaki öğrencilerin velileri de kamera ve ses sisteminde destek sağlayarak öğretmenimiz evinin bir odasını sınıf haline getirdi ve M. E. B Eba ile eş zamanlı olarak ders işlemeye başladı.

3 E sınıfı öğretmeni Ömer Elaçmaz, öğrencilerinin derslerinden geri kalmamaları için evlerinden video konferans yolu ile sınıftaymış gibi ders anlatıyor. Bu durumdan hem öğrenciler hemde veliler büyük memnuniyet yaşıyor.

FİB Haber Merkezi olarak hem değerli Öğretmenimiz Ömer Elaçmaz'a hemde Mustafa çalışkan ilkokulu 3 E sınıfı Velilerini tebrik ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.