banner461
banner195

Nevşehirliler Altınyıldız Kolejinin Değerini İyi Bilsin…!

İstanbul Fatih Üniversitesinde göreve başlayan Doç.Dr. Celal Gülşen bir açıklama yaparak Nevşehir halkına veda etmiştir. Gülşen yaptığı açıklamada ; Nevşehirliler Altınyıldız Kolejinin Değerini İyi Bilsin…! Dedi.

Nevşehirliler Altınyıldız Kolejinin Değerini İyi Bilsin…!
13 Ekim 2012 Cumartesi 17:57

banner143
banner134

 İstanbul Fatih Üniversitesinde göreve başlayan Doç.Dr. Celal Gülşen bir açıklama yaparak Nevşehir halkına veda etmiştir. Gülşen yaptığı açıklamada ; Nevşehirliler Altınyıldız Kolejinin Değerini İyi Bilsin…! Dedi.

 

            “Nevşehir Özel Altınyıldız Eğitim Kurumları Okul Aile Birliği Başkanlığını 3 yıldır yürütüyorum. Bu görevi yürütmemizde desteklerini esirgemeyen Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın’a, Genel Müdür Serhat İğdeci’ye, İlköğretim Müdürü Mehmet Eravcı’ya, Lise Müdürü Özkan Kılınç’a, idareci, öğretmen, personel, öğrenci ve velilere teşekkür ederim.

            10 yıldır Altınyıldız Kolejinde veliyim, 3 yıldır da Okul Aile Birliği Başkanı olarak görev yapıyorum. Bu süre içerisinde okulun eğitim ve öğretim hayatının Nevşehir’e verdiği katkıdan dolayı gerçekten minnet duyuyorum.  Nevşehir Üniversitesinden, İstanbul’da özel bir üniversiteye nakil olmamdan dolayı bu görevimden ayrılıyorum.

            Altınyıldız Eğitim Kurumlarının Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, İlköğretim Kurumu ve bu yıl açılan Anadolu Öğretmen Lisesiyle eğitim öğretim hayatına çok büyük katkılar yaptığına inanıyorum. Bunu Nevşehir’den ayrılıp başka bir İle gittiğiniz zaman çok daha iyi fark edeceğinize  inanıyorum.

            Nevşehir halkının Altınyıldız Kolejinin kıymetini iyi bilmesini, bu kurumuna sahip çıkarak Türkiye’nin en kaliteli okulları arasında yer alan Altınyıldız Kolejinin eğitim ve öğretiminden faydalanmasını bekliyorum.

            Altınyıldız Eğitim Kurumlarında Genel Müdüründen hizmetlisine kadar eğitim personeli büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Görev yaptığım Okul Aile Başkanlığı süresince desteklerini esirgemeyen Yönetim Kurulumuza, öğrenci velilerimize, öğrencilere, öğretmenlere ve Nevşehir halkına teşekkür ederim.

            2012 SBS ve Üniversite sınavlarında Nevşehir ve Türkiye birincilikleri kazanarak her alanda gururumuz olan Altınyıldız Kolejinin başarılarının devamını dilerim.” Doç.Dr.Celal Gülşen.

            Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak Okul Aile Birliği Başkanlığını 3 yıldır sürdüren Doç.Dr. Celal Gülşen’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarılar diler, kendisine ve ailesine sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam dileriz.

            Altınyıldız Koleji yeni okul binalarını da ziyaret eden Doç. Dr. Celal Gülşen, Nevşehir Altınyıldız Kolejinin eğitimdeki başarılı ekolünün tüm Türkiye’ye yayılması temennisinde bulunmuştur.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.