banner461
banner195

NEVÜ'de 4.Uluslararası Öğrenciler Sosyal Bilimler Kongresi

Türkiye'de lisansüstü eğitimlerine devam eden uluslararası öğrencilerin akademik çalışmalarını sunacağı 4.Uluslararası Öğrenciler Sosyal Bilimler Kongresi Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde başladı.

NEVÜ'de 4.Uluslararası Öğrenciler Sosyal Bilimler Kongresi
22 Kasım 2018 Perşembe 23:48

banner143
banner134

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Abdullah Eren  açıklamasında; "Başkanlığımız desteğiyle Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ile İlmi Etüdler Derneği tarafından gerçekleştirilen ve Sosyal Bilimlerin çeşitli alanlarında bildirilerin sunulacağı 46 ülkeden 100 araştırmacının katıldığı 4.Uluslararası Öğrenciler Sosyal Bilimler Kongresi'nin hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Eren açıklamasında; " Bu kongre ile amaçlanan uluslararası öğrencilerimizin sosyal bilimler alanında yetkinliğinin arttırılmasının yanı sıra Dünya’nın dört bir tarafından ülkemizde eğitim alan gençlerin zihin haritalarının ve anlam dünyalarının  birbirlerine yakınlaştırılması." ifadelerine yer verdi.

22-24 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlecek olan 4.Uluslararası Öğrenciler Sosyal Bilimler Kongresi Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.