banner461

NEVÜ'de Yemek Bursu Başvuruları 6 Aralık'da tamamlanacak

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde 2018-2019 Eğitim Öğretim döneminde belirli sayıda başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere bütçe imkanları doğrultusunda günde 1 öğün (öğle yemeği) ücretsiz yemek verilmesi planlanıyor.

banner503
NEVÜ'de Yemek Bursu Başvuruları 6 Aralık'da tamamlanacak
03 Aralık 2018 Pazartesi 15:35

banner143
banner134

2018-2019 Eğitim Öğretim döneminde belirli sayıda başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilerimize bütçemiz imkanları doğrultusunda günde 1 öğün (öğle yemeği) ücretsiz yemek verilmesi planlanmaktadır. Ücretsiz yemek başvurusu sadece elektronik ortamda yapılacaktır. Bu sebeple başvuru formunun hatasız bir şekilde doldurulup kaydedilmesi oldukça önemlidir. 

Ücretsiz yemekten yararlanmak isteyen öğrencilerimizin aşağıda belirtilen linkteki bilgileri 06 Aralık 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar doldurmaları gerekmektedir.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdH4mSHTYvdxRSo5ilktfGD0jGakO0xxb3OQbLgseUHAIpdA/viewform

Önemli Hatırlatmalar

- Yemek Bursu formunu tamamladıktan sonra ‘Yanıtınız Kaydedildi’ ibaresini görmemeniz durumunda internet tarayıcısını yenileyip tekrar deneyin.

- Başvuru bilgilerinde gerçeğe aykırı bir durum tespit edilmesi halinde yemek bursu iptal edilecek olup, öğrenci disiplin yönetmeliği hükümleri uygulanacaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.