banner461

NEVÜ Gökkuşağı Ekibinden İlkokul Öğrencilerine Rengarenk Sınıf

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Gökkuşağı Ekibinden İlkokul Öğrencilerine Rengarenk Sınıf

banner503
NEVÜ Gökkuşağı Ekibinden İlkokul Öğrencilerine Rengarenk Sınıf
17 Şubat 2020 Pazartesi 20:33

banner143
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Engelsiz Üniversite Birimi bünyesinde devam eden Gökkuşağı Projesi, üniversite-şehir iş birliğini pekiştirmek, sosyal iletişimi güçlendirmek, sosyal bilinç uyandırmak ve toplumsal farkındalık oluşturmak gibi amaçlar için Hacıbektaş Meslek Yüksekokulunda görev yapan İnci Mine Özkan yürütücülüğünde çalışmalarına ve etkinliklerine kesintisiz olarak devam ediyor. 

Gökkuşağı Projesi etkinliklerine yenisini ekleyen Hacıbektaş Meslek Yüksekokulu Gökkuşağı projesi ekibi öğrencileri, İnci Mine Özkan önderliğinde Hacıbektaş İlçe merkezindeki Atatürk İlkokulu 3/C sınıfını tümüyle renklendirdi. Öğrenciler, sınıftaki tüm sıraları, petekleri, duvarları renklendirerek ilkokul öğrencilerinin daha renkli ve enerjik bir ortamda ders almalarına katkı sağladılar. Proje ekibi ayrıca çeşitli hediyeleri sıralara bırakarak öğrencilere güzel bir sürpriz yaptı.

Hacıbektaş MYO Müdür Dr.Öğr.Üyesi Serdar Çiçek, proje sayesinde Hacıbektaş MYO öğrencilerinin sosyal sorumluluk bilincinin arttığını ve öğrencilerin üniversiteyi daha çok benimsediklerini belirterek proje ekibi öğrencilere ve proje yürütücüsü İnci Mine Özkan'a teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.