banner461

NEVÜ Gülşehir MYO'dan Çiftlik 100.Yıl Ortaokuluna Bilgisayar ve Spor Malzemesi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Gülşehir Meslek Yüksekokulu (MYO) akademisyen ve öğrencilerinden Çiftlik 100. Yıl Ortaokuluna bilgisayar ve spor malzemesi teslim edildi.

NEVÜ Gülşehir MYO'dan Çiftlik 100.Yıl Ortaokuluna Bilgisayar ve Spor Malzemesi
01 Haziran 2018 Cuma 13:36

banner143
banner134

Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet Tanç, beraberinde akademisyen ve öğrenciler ile birlikte Çiftlik 100. Yıl Ortaokulunu ziyaret etti. Tanç ve beraberindeki heyet ziyaretlerinde,  Gülşehir Meslek Yüksekokulu personeli ve öğrencilerinin destekleri ile temin edilen bir masaüstü bilgisayarı ve çocuklar için çeşitli spor malzemelerini Çiftlik 100.Yıl Ortaokulu idaresine teslim etti.  Gülşehir MYO öğrencileri ayrıca şenlik tadında geçen ziyaretlerinde, ilkokul ve ortaokul öğrencileriyle birlikte oyunlar oynayıp halay çekerek, kendilerine unutulmaz bir gün yaşattı.
Çiftlik 100.Yıl Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ali Doğan, Gülşehir MYO Müdürü Doç. Dr. Ahmet Tanç ve Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet Uçar ile beraberlerindeki heyete yardım ve okula verdikleri desteklerinden dolayı okul ve öğrenciler adına teşekkür etti.
Etkinliğin organizasyonunda emeği geçen Gülşehir Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Mehmet Uçar ve Çiftlik 100.Yıl Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ali Doğan’a teşekkür eden Tanç ise, ortaokul idaresine etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.