banner461

NEVÜ Personeline TSE ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğiticilerin Eğitimi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) akademik ve idari personeline yönelik kalite ve akreditasyon çalışmaları kapsamında ‘TSE ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğiticilerin Eğitimi’ veriliyor.

banner15
NEVÜ Personeline TSE ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğiticilerin Eğitimi
05 Şubat 2019 Salı 11:01

banner143
banner134

NEVÜ Ürgüp Sebahat ve Erol Toksöz Meslek Yüksekokulu Uygulama Oteli (ÜSET)’de TSE işbirliğinde düzenlenen eğitim programının açılışına; NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erdoğan Çiçek, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Nevşehir İl Müdürü Erol Güneş, üniversitenin akademik ve idari personeli katıldı.

TSE Eğitim Uzmanı Arif Gani tarafından katılımcılara; TSE ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi, kalite standartları, kalite yönetim prensipleri, risk tabanlı düşünme, dokümante edilmiş bilgi talebi, dokümante edilmiş bilginin önemi, dokümante edilmiş bilginin kontrolü, KYS kapsamının belirlenmesi, KYS ve prosesleri, kalite politikası, kalite hedefleri, kurumsal görev, yetki ve sorumluluklar, risk ve fırsatları belirleme faaliyetleri, performans değerlendirme, iç tetkik, uygunsuzluk ve düzeltici faaliyetler, dokümante edilmiş bilgi atıf seviyesi, plan, talimat, form, kayıt gibi konularda eğitimler veriliyor.

NEVÜ’de hem standartların uygulanması hem de kalitenin arttırılmasını amaçlayan ve 4 gün sürecek olan eğitim, katılımcılara belgelerinin takdim edilmesiyle sona erecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.