banner461

NEVÜ’den “Fiziksel Aktivite ve Hareketli – Hareketsiz Yaşam” Konulu Söyleşi

banner503
NEVÜ’den “Fiziksel Aktivite ve Hareketli – Hareketsiz Yaşam” Konulu Söyleşi
25 Mayıs 2020 Pazartesi 13:44

banner143
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) tarafından düzenlenen “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” kapsamında “Fiziksel Aktivite ve Hareketli – Hareketsiz Yaşam” konulu söyleşi gerçekleştirilecek.  

Koronavirüs (Covid-19) salgını dolayısıyla kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden “NEVÜ Söyleşileri” programı düzenleyerek alanında uzman birbirinden değerli akademisyen, eğitimci ve yazarları ağırlayan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, üniversite görev yapan akademisyenleri de başlattığı “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programına konuk etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda NEVÜ tarafından başlatılan ve üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “NEVÜ Akademisyen Söyleşileri” programının konuğu NEVÜ Spor Bilimleri ve Teknolojisi Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Selçuk Akpınar olacak. Akpınar şöylesi programında, “Fiziksel Aktivite ve Hareketli – Hareketsiz Yaşam” üzerine konuşacak.

25 Mayıs 2020 Pazartesi günü saat: 21:00’de https://sistem.nevsehir.edu.tr/ adresi üzerinden gerçekleştirilecek söyleşi programını, üniversitenin tüm personeli ile öğrencileri  kendi kurumsal kullanıcı ad ve şifreleriyle giriş yaparak izleyebilecekler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.