banner461
banner195

Norm Kadro Fazlası Öğretmen Atamalarında Son Durum

Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2013 Mart ayında norm kadro fazlası öğretmenler için atamalarda bulunmuştu.Kamuoyunda çeşitli spekülasyonlara neden olan ve Bu atamalar iptal olduğu gibi bir takım söylem ve duyumlar hakkında bilgiyi en yetkili isim olarak Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat tan öğrendik.

Norm Kadro Fazlası Öğretmen Atamalarında Son Durum
27 Haziran 2013 Perşembe 17:45

banner143
banner134

 Nevşehir de özellikle Eğitim camiasında dile getirilen ve 150 ye yakın öğretmen Veli ve öğrencileri ilgilendiren bu konu hakkında  ;Norm kadro fazlası öğretmenler atamalarının iptaline ilişkin iddialara cevap veren Büyükfırat; Öncelikle bu iddia kesinlikle doğru değil. Atamalar iptal edilmedi.Sadece yeni bir düzenlemeye gidildi.

Bu yeni düzenleme Sadece 6-7 kişiyi ilgilendiren bir konuydu.Yeni düzenleme ile kimseyi mağdur etmeden onları daha güzel yerlere getirdik. Kimse merak etmesin Endişelendirecek bir konu yok dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
evet yapılan hukuka aykırı atamalar iptal edildi.müdürün kendinden haberi yok. yanlış hesap bağdattan döner demiş atalar. doğru söylemişler. yanlış hesap ankaradan döndü. çok şükür. adalet yerini bulacak. eski müdür gafur beye havuzda iyi istirahatlar dilerim.
Avatar
muallim naci - 5 yıl önce
helal olsun yalanın bu kadarına da pes. zaten senin gibi bir müdür nevşerimize ne kattı gittiğine çok sevindik. norm kadro atamalarının iptal edildiğini duymayan kalmadı. müdürümüze iyi uykular...
Avatar
abuzer kaya - 5 yıl önce
norm fazla atamalarının iptal olduğunu sağır sultan duymasına rağmen müdürümüz iş yogunluğundan dolayı :( takip edememiş galiba...
Avatar
9. köylü - 5 yıl önce
iptal den haberi olmayan bir müdür kalmış. iyi duymamalar. uyumaya devam etsin.
Avatar
hasan ali doğruoğlu - 5 yıl önce
norm kadro fazlası öğretmen atamaları iptal edildi. olması gereken buydu. gecikmiş bir karar. yakında il içi, il dışı atamalar başlayacak. ortalık curcuna idi daha da karışacak.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 5 yıl önce
sayin müdür iptal edildiğini sağir sultan dahi duydu. peki iptal edilmedi ise neden yeni düzenlemeye gidildi. yalan dolanla bu iş yürümez. bu şekilde davranirsan havuzda da rahat edemezsin. bir defa da olsa erdemli ol evet yanlış yaptık keyfi davrandik iptal edildi de. yürekli isen bunu dersin. ayrica bu keyfi uygulamaya dur diyen o yürekli öğretmeni tebrik ederim.
Avatar
demek sadece yeni bir düzenleme hee!!!!!!!! - 5 yıl önce
ben bu işi yapamadım elime yüzüme bulaştırdım, deme. sadece düzenlemeye gidilmişmiş, neden gidildi doğru yaptıysan? görevden alındın hala yalan söylüyorsun utan utan.allaha hesap vereceksin unutma. size tavsiyem dürüst olun yalanı bırakın. okuduğunu anlamaya, yazdığını okumaya çalış bence. güle güle git.
Avatar
bir defa da yalan konuşmayın - 5 yıl önce
neden iptal edildiğini herkes biliyor. kendinizi kandırmayın.