banner461
banner195

NÜKÇAM ve Kadın Dernekleri Rektörümüzün ‘Anneler Günü’nü Kutladı

Nevşehir Üniversitesi Kadın Çalışmaları ve Uygulama Merkezi (NÜKÇAM) üyeleri ve Nevşehir’de faaliyet gösteren Kadın Dernekleri Başkanları, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

NÜKÇAM ve Kadın Dernekleri Rektörümüzün ‘Anneler Günü’nü Kutladı
13 Mayıs 2013 Pazartesi 14:53

banner143
banner134

 Üniversitemiz NÜKÇAM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Aysel Kekillioğlu, NÜKÇAM bünyesinde görevli akademik personel ve öğrenciler, Türk Kadınlar Birliği Nevşehir Şubesi Başkanı Yaşar Nihan Küsmez, Kapadokya Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hayriye Demirbilek, Nevşehir Kadın Derneği Başkanı Makbule Atlı ve Kapadokya İmece Kadın Derneği Başkanı Sibel Aplak, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla makamında ziyaret ettikleri Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a çiçek takdim ederek ‘Anneler Günü’nü kutladılar.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve heyete teşekkür eden Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç, kendisine takdim edilen çiçekleri üniversitede görev yapan personel ve öğrenciler adına aldığını belirtti. Rektörümüz ayrıca tüm annelerin ve anne adaylarının ‘Anneler Günü’nün kutlu olması temennisinde bulundu.

 

Ziyaret sonrasında NÜKÇAM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Aysel Kekillioğlu ve beraberindeki heyet üniversitemizde görev yapan akademik ve idari personel ile öğrencilere çiçek takdim ederek ‘Anneler Günü’nü kutladı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.