banner461
banner195

OHOP Yönetimi Toplandı

Okullar Hayat Olsun Projesi Nevşehir İl Yönetim Kurulu Toplantısı, Bakanlık Temsilcisi Şahmurat Şahiner, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Doğan, Şube Müdürü Doğan Kürekli ve ilçelerden gelen Şube Müdürleri, Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri ve Mahalle Muhtarların katılımı ve Şube Müdürü Doğan Kürekli’nin açılış konuşması ile başladı.

OHOP Yönetimi Toplandı
04 Kasım 2013 Pazartesi 11:40

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Okullar Hayat Olsun Projesi  Nevşehir İl Yönetim Kurulu Toplantısı, Bakanlık Temsilcisi Şahmurat Şahiner, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Doğan, Şube Müdürü Doğan Kürekli ve ilçelerden gelen Şube Müdürleri, Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri ve Mahalle Muhtarların katılımı  ve Şube Müdürü Doğan Kürekli’nin açılış konuşması ile başladı.

Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında ilçelerde ve il merkezindeki proje okullarında   yapılan etkinlikler slayt gösterisi ile sunumu yapıldı.

Sunumun ardından Bakanlık Temsilcisi Şahmurat Şahiner, yapılan çalışmalar ve  2013/2014 Eğitim öğretim döneminde Okullar Hayat Olsun Projesinin en iyi şekilde uygulanması ve okullarda karşılaşılan problemler hakkında görüşlerini bildirdi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.