banner461
banner195

Okan Üniversitesinden Özel Altınyıldız Koleji Mezunlarına Burs

Her yıl sağladığı burs olanaklarıyla, başarıyı destekleme misyonunu üstlenen Okan Üniversitesi ,başarılı ve tanınmış liselerin mezunlarına farklı burs imkanları sunmaktadır.

Okan Üniversitesinden Özel Altınyıldız Koleji  Mezunlarına Burs
06 Haziran 2014 Cuma 16:53

banner143
banner134
Her yıl sağladığı burs olanaklarıyla, başarıyı destekleme misyonunu üstlenen Okan Üniversitesi ,başarılı ve tanınmış liselerin mezunlarına farklı burs imkanları sunmaktadır.Kurulduğu 1998 yılından bu yana gerçekleştirdiği pek çok akademik,sosyal,sportif etkinliklerle eğitimin parlayan yıldızı olan Altınyıldız Koleji, bu nitelikleriyle Okan Üniversitesi’nin burs olanaklarında öncelik tanıdığı Türkiye’nin en başarılı liseleri arasında yer almıştır. Üniversitenin bu imkanları tanıdığı Nevşehir’deki tek okul Altınyıldız Koleji’dir.

      Okan Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Şule KUT’un özel mektubu Okan Üniversitesi Yöneticisi Fatih DENERİ tarafından Genel Müdür Serhat İĞDECİ’ye  ve Müdür Yardımcısı Korhan Aslaner’e verildi.

      Yaptığı her yenilikle eğitime yeni bir boyut kazandıran ve Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları arasında yer alan Özel Altınyıldız Koleji yetiştirdiği öğrencilerle pek çok üniversitenin tercihi olmaya devam edecektir.   


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurur duydum - 4 yıl önce
tebrikler