banner461
banner195

Okul Kantinleri İhaleleri Sürüyor

Yeni Eğitim öğretim döneminin açılmasına sayılı günler kala Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı eğitim kurumlarındaki kantinlerin ihaleleri de bütün hızıyla sürüyor.

 Okul Kantinleri İhaleleri Sürüyor
20 Ağustos 2014 Çarşamba 19:51

banner143
banner134

 Okul Kantinleri İhaleleri Sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Yeni Eğitim öğretim döneminin açılmasına sayılı günler kala Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı eğitim kurumlarındaki kantinlerin ihaleleri de bütün hızıyla sürüyor.

28 Ağustos 2014 Perşembe günü yapılacak olan ihalelerde bu kez Anadolu İmam Hatip Lisesi, Nene Hatun Mesleki ve Teknik Lisesi (Kız Meslek Lisesi), İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi) okul kantinleri ihaleye çıkarılıyor.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilecek olan ihaleye katılmak isteyenlerden; Geçici Teminatın yatırıldığına dair makbuz istenecek.

Katılımcılardan öncelikle Kantin işletmeciliği Ustalık belgesi, yoksa sırası ile Kalfalık ve bunların bulunmaması durumunda Kurs Bitirme Belgesine sahip olması şartı aranacak.

5.maddede yazılı belgesi bulunmayan kişilerden adına kayıtlı İşyeri varsa buna ait Vergi Levhası ve Oda Kayıt Belgesi Fotokopileri (Asılları gösterilmek kaydıyla; Market, Bakkal, Şarküteri, Lokanta, Kahvehane, Pastane, vb. gibi işyerleri)

Nüfus Müdürlüğünden alınma ‘Yerleşim Yeri Belgesi (Son1 ay içerisinde)

Savcılıktan alınma iyi hal belgesi. (Son 1 ay içerisinde)

Nüfus Cüzdan Fotokopisi,

Vergi Dairesinden alınma Borcu Yoktur Belgesi,

Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK)’dan alınma İlişiksizlik Belgesi istenecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
zehirleyin çocukları - 4 yıl önce
kantinlerde zehir satılıyor...mikrop satıtılıyor.denetim hiiiiiçççççç yok.....boyalı şekerler..bayat ekmekli en adi salam..daha sayarım kızdırmayın ......
Avatar
şikayet et - 4 yıl önce @zehirleyin çocukları
şikayet et buradan yazmakla olmuyor duyarlı ısenız sıkayet edıceksınız ben öyle yapıyorum bos lafla duzelmez burada sayma ılgılı makamlarda say ve kız