banner461
banner195

Okullarda Tadilat Henüz Bitmedi

Nevşehir’de okulların eğitim öğretim sezonuna açılmasına karşın bazı okullarda tadilat çalışmalarının henüz bitirilemediği göze çarpıyor.

Okullarda Tadilat Henüz Bitmedi
01 Ekim 2013 Salı 10:48

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de okulların eğitim öğretim sezonuna açılmasına karşın bazı okullarda tadilat çalışmalarının henüz bitirilemediği göze çarpıyor.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün okulların kapanmasıyla birlikte il genelinde bakım onarıma ihtiyacı bulunan okullarda başlattığı çalışmaların eğitim öğretim sezonunun açılmasına karşın beklenen süre içerisinde tamamlanamadığı belirtiliyor.

Nevşehir il merkezinde bulunan Hüseyin Avni İncekara Fen Lisesinde de görüldüğü üzere bakım onarım çalışmalarının halen izlerine rastlanan okul tadilatlarının sürmesi öğrenci velilerini de tedirgin ediyor.

İnşaat çalışmalarının arasında öğrenim görmek zorunda bırakılan öğrencilerin bu durumdan olumsuz etkilendiklerine değinen Öğrenci velileri iyi bir planlama ile yaz dönemlerinde yapılan bu tür inşaat ve bakım onarım çalışmalarının okullar açılmadan tamamlanmasını arzu ettiklerini dile getiriyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.