banner461
banner195

Okur Veteranlar Spor Kulübünden Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç’a Ziyaret

Okur Veteranlar Spor Kulübü Başkanı Levent Güneş ve beraberindeki heyetin Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaretlerinde Eğitim Fakültesi Dekan Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın’da hazır bulundu.

Okur Veteranlar Spor Kulübünden Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç’a Ziyaret
14 Kasım 2013 Perşembe 23:12

banner143
banner134

 Kulüp başkanı Levent Güneş, Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç’a spor ve sporculara verdiği desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarette konuşan Güneş, üniversitenin son yıllarda fiziki yapılanma başta olmak üzere öğrenci sayısında gözle görülür hızlı gelişimin memnuniyet verici olduğunu belirterek, bundan da ayrıca gurur duyduklarını söyledi.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Kılıç ise, sosyal ve kültürel faaliyetlerin yanı sıra sportif faaliyetlere de büyük önem verdiklerini söyledi. Kılıç, üniversite bünyesinde kurulan spor kulüpleri ve takımlarla birlikte başta öğrenciler ve gençler olmak üzere her yaşta insanın spora olan ilgisini arttırmayı hedeflediklerini söyledi. Rektör Kılıç ayrıca bu sene Eğitim Fakültesi bünyesinde açılarak ilk öğrencilerini alan Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi bölümü ile de gerek ilimiz, gerekse ülke sporuna büyük katkıda bulunacaklarını sözlerine ekledi. 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.