banner461
banner195

Önce Umre, Sonra Karadeniz Gezisi

Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şubesi bir yandan sendikaya üye kazandırma çalışmalarını yürütürken, diğer yandan da sosyal ve kültürel etkinliklere imza atıyor.

Önce Umre, Sonra Karadeniz Gezisi
21 Aralık 2015 Pazartesi 13:49

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen’e bağlı Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şubesi bir yandan sendikaya üye kazandırma çalışmalarını yürütürken, diğer yandan da sosyal ve kültürel etkinliklere imza atıyor.

Yeni dönemde 1 Milyon üye sayısına ulaşmayı planlayan Memur-Sen’in en önemli sendika kollarından biri olan Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı önümüzdeki günlerde iki önemli etkinliğe daha imza atmaya hazırlanıyor.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığında Sosyal ve kültürel faaliyetlerin organizasyonundan sorumlu Başkan Yardımcısı Fatma Aygün, önümüzdeki günlerde 15 günlük umre turu için sendika üyelerinin kısa zaman içerisinde kendisine başvuruda bulunmalarını istedi. 10 günü Mekke’de 4 günü ise Medine de geçirilmesi planlanan umre turuna katılmak isteyen sendika üyelerinin en yakın zamanda müracaatlarını yapmalarını isteyen Aygün, önümüzdeki aylarda her yıl geleneksel olarak yapılan yurt içi gezilerde ise Karadeniz turunun yapılmasının planlandığını da ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.